Монітор Philips 27E1N5600HE/00 U0926481
0.0
Код товара: 412446
27", IPS, 2560 x 1440, 75 Гц, 16:9, 300 кд/м2, 1000:1, 29.6 Вт, 1 х HDMI, 1 х USB Type-C, 1 х DisplayPort, 4 x USB 3.2, 1 х 3.5мм Mini-Jack, поворотний екран (Pivot), регулювання нахилу, регулювання по висоті, 614 х 524 x 212 мм, VESA - 100x100 мм, 2 х 5
В избранное
Под заказ
Технологія IPS із широким кутом огляду для точної передачі кольорів та зображень
Кришталево чисте зображення завдяки Quad HD
Вебкамера та мікрофон з шумогасінням для спільної роботи
Під'єднуйте ноутбук за допомогою кабелю USB-C
Вбудовані стерео АС для відтворення мультимедіа
Режим LowBlue та запобігання мерехтіння для зниження навантаження на очі
Кнопка переміщення меню EasySelect для швидкого доступу до параметрів
Регулювання нахилу, повороту та висоти для максимальної зручності перегляду
Керування кабелями дозволить створити затишне робоче місце без зайвих проводів
Описание
ПроизводительPHILIPS
Тип товарамониторы 27"
ПроизводительPHILIPS
Артикул27E1N5600HE/00
VESA100x100 мм
КолірЧорний
ОсобливостіUSB-концентратор
Час реакції матриці4мс (GtG), 1мс (MPRT)
Яскравість300 кд/м2
Співвідношення сторін16:9
Роздільна здатність2560 x 1440
Модель27E1N5600HE/00
Країна виробництваКитай
Гарантія, міс36
Також шукаютьвертикальні
ПідсвічуванняWLED
Вбудована веб-камерає
Частота оновлення екрану75 Гц
Тип монітораБезрамковий
Діагональ дисплея27"
Тип матриціIPS
Максимальна кількість кольорів16.7 млн
Споживана потужність в робочому режимі29.6 Вт
Покриттяматове
Контрастність динамічнаMega
Технології поліпшення зображенняLow Blue Light
Технології синхронізаціїAdaptive-Sync
Споживана потужність у режимі очікування0.5 Вт
Інтерфейси та підключення1 х HDMI
Регулювання положенняповоротний екран (Pivot)
Регулювання нахилу-5° ~ +20°
Розміри з підставкою614 х 524 x 212 мм
Вбудовані колонки2 х 5 Вт