Монітор Vinga 27S110-11B U0951641
0.0
Код товара: 420681
27", IPS, 1920 x 1080, 100 Гц, 16:9, 250 кд/м2, 1000:1, 29.7 Вт, 1 х HDMI, 1 х VGA, регулювання нахилу, 616 х 480 х 200 мм, VESA - 75x75 мм, немає, 4.2 кг, чорний
В избранное
Под заказ
Монітор підтримує підключення через один HDMI та VGA інтерфейси, що дозволяє зручно під'єднувати різноманітні джерела сигналу, будь то комп'ютер, ноутбук або ігрова консоль. Завдяки _VESA_-сумісності (75x75 мм), ви зможете легко закріпити монітор на стіні чи спеціальному кронштейні, звільняючи простір на робочому столі.
Описание
ПроизводительVinga
Тип товарамониторы 27"
ПроизводительVinga
Артикул27S110-11B
VESA75x75 мм
КолірЧорний
Час реакції матриці5мс (GtG)
Яскравість250 кд/м2
Співвідношення сторін16:9
Роздільна здатність1920 x 1080
Модель27S110-11B
Країна виробництваКитай
Гарантія, міс12
Також шукаютьTFT
ПідсвічуванняELED
Частота оновлення екрану100 Гц
Тип монітораБезрамковий
Діагональ дисплея27"
Тип матриціIPS
Максимальна кількість кольорів16.7 млн
Споживана потужність в робочому режимі29.7 Вт
Покриттяматове
Технології поліпшення зображенняFlicker Free
Технології синхронізаціїAMD FreeSync
Споживана потужність у режимі очікування0.4 Вт
Інтерфейси та підключення1 х VGA
Регулювання положеннярегулювання нахилу
Розміри з підставкою616 х 480 х 200 мм
Розміри без підставки616 х 368 х 70 мм