Монітор Vinga 27S118-21B U0951642
0.0
Код товара: 420523
27", IPS, 1920 x 1080, 144 Гц, 16:9, 350 кд/м2, 1000:1, 48 Вт, 1 х HDMI, 1 x Нeadphone, 1 х DisplayPort, 1 x USB type-A (output), поворот монітора (Swivel), поворотний екран (Pivot), регулювання нахилу, регулювання по висоті, 620 x (450~580) x 220 мм, VE
В избранное
Под заказ
ПроизводительVinga
Тип товарамониторы 27"
ПроизводительVinga
Артикул27S118-21B
VESA75x75 мм
КолірЧорний
Особливостігніздо для замка Kensington
Час реакції матриці1мс (GtG)
Яскравість350 кд/м2
Співвідношення сторін16:9
Роздільна здатність1920 x 1080
Модель27S118-21B
Країна виробництваКитай
Гарантія, міс12
Також шукаютьвертикальні
ПідсвічуванняELED
Частота оновлення екрану144 Гц
Тип монітораБезрамковий
Діагональ дисплея27"
Тип матриціIPS
Максимальна кількість кольорів16.7 млн
Споживана потужність в робочому режимі48 Вт
Покриттяматове
Технології поліпшення зображенняFlicker Free
Технології синхронізаціїAdaptive-Sync
Споживана потужність у режимі очікування0.3 Вт
Інтерфейси та підключення1 х HDMI
Регулювання положенняповорот монітора (Swivel)
Регулювання нахилу-5° ~ 18°
Розміри з підставкою620 x (450~580) x 220 мм
Розміри без підставки620 x 360 x 40 мм
Вбудовані колонки2 х 2 Вт