- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Монітор 2E F2725B (2E-F2725B-01.EU) U1164463
0.0
Код товара: 454408
27", IPS, 1920 x 1080, 100 Гц, 16:9, 250 кд/м2, 1300:1, 36 Вт, VESA - 100x100 мм, 3.25 кг
Под заказ
4,199.00
грн
Монітор 2E F2725B діагоналлю 27″ з інноваційною IPS-матрицею і роздільною здатністю 1 920 × 1 080 забезпечує насичене та деталізоване зображення. Частота оновлення 100 Гц і швидкість відгуку 5 мс роблять відображення плавним, що особливо важливо для динамічного контенту. Яскравість 250 кд/м² є запорукою відтворення насиченої картинки без спотворень. Завдяки кутам огляду 178°/178° зображення залишається чітким із будь-якого ракурсу, а можливість регулювання нахилу монітора (15°/5°) гарантує комфорт під час роботи. Розніми HDMI, D-Sub і можливість настінного монтажу (VESA 100 × 100) роблять цей монітор чи не найліпшим вибором для роботи, геймінгу й перегляду відеоконтенту.
Описание| Производитель | 2E |
| Тип товара | мониторы 27" |
| Производитель | 2E |
| Артикул | 2E-F2725B-01.EU |
| VESA | 100x100 мм |
| Час реакції матриці | 5мс |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Роздільна здатність | 1920 x 1080 |
| Модель | F2725B |
| Виробник | 2E |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 12 |
| Також шукають | TFT |
| Частота оновлення екрану | 100 Гц |
| Тип монітора | Широкоформатний |
| Діагональ дисплея | 27" |
| Тип матриці | IPS |
| Контрастність статична | 1300:1 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Споживана потужність в робочому режимі | 36 Вт |
| Регулювання нахилу | -5° ~ +15° |
| Вага без упаковки | 3.25 кг |


Присоединятесь: