- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Монітор ASUS ProArt PA278CGRV (90LM06Q1-B01K71) U1164454
0.0
Код товара: 454401
27", IPS, 2560 x 1440, 144 Гц, 16:9, 400 кд/м2, 3000:1, 20 Вт, 1 х HDMI, 2 x DisplayPort, 3 x USB Type-C, 2 x USB 3.2, 1 х 3.5мм Mini-Jack, 612.2x536.1x190.4 мм, VESA - 100x100 мм, так, 6.6 кг
Под заказ
15,899.00
грн
Особливості
27-дюймова IPS-панель із роздільною QHD (2560 x 1440) і широкими кутами огляду (178°).
Широке колірне охоплення: 97% DCI-P3 і 100% sRGB.
Фабричне калібрування кольору (Calman Verified).
Змінна частота оновлення (VRR) до 144 Гц з технологією AMD FreeSync забезпечують плавну візуалізацію та комфорт під час роботи.
Широкі можливості підключення: порт USB-C (з Power Delivery 96 Вт), HDMI, DisplayPort з підтримкою daisy-chain, вбудований USB-хаб.
Профіль колірної температури M Model гарантує точність кольорів при використанні MacBook.
Рішення ASUS Light Sync із сенсором освітленості автоматично регулює колірну гамму монітора залежно від навколишнього освітлення для відтворення природних кольорів у будь-якому середовищі.
Вбудована функція Auto KVM дозволяє зручно й без зусиль перемикатися між двома підключеними ноутбуками або ПК, використовуючи їх лише з одним комплектом клавіатури та миші.
Ексклюзивне програмне забезпечення ASUS DisplayWidget Center для легкого налаштування параметрів монітора.
Підставка монітора дозволяє змінювати кут нахилу та висоту екрана, а також повертати його навколо своєї осі та переводити в портретний режим.
Екологічність: паперове паковання та екологічні стандарти.
Описание27-дюймова IPS-панель із роздільною QHD (2560 x 1440) і широкими кутами огляду (178°).
Широке колірне охоплення: 97% DCI-P3 і 100% sRGB.
Фабричне калібрування кольору (Calman Verified).
Змінна частота оновлення (VRR) до 144 Гц з технологією AMD FreeSync забезпечують плавну візуалізацію та комфорт під час роботи.
Широкі можливості підключення: порт USB-C (з Power Delivery 96 Вт), HDMI, DisplayPort з підтримкою daisy-chain, вбудований USB-хаб.
Профіль колірної температури M Model гарантує точність кольорів при використанні MacBook.
Рішення ASUS Light Sync із сенсором освітленості автоматично регулює колірну гамму монітора залежно від навколишнього освітлення для відтворення природних кольорів у будь-якому середовищі.
Вбудована функція Auto KVM дозволяє зручно й без зусиль перемикатися між двома підключеними ноутбуками або ПК, використовуючи їх лише з одним комплектом клавіатури та миші.
Ексклюзивне програмне забезпечення ASUS DisplayWidget Center для легкого налаштування параметрів монітора.
Підставка монітора дозволяє змінювати кут нахилу та висоту екрана, а також повертати його навколо своєї осі та переводити в портретний режим.
Екологічність: паперове паковання та екологічні стандарти.
| Производитель | ASUS |
| Тип товара | мониторы 27" |
| Производитель | ASUS |
| Артикул | 90LM06Q1-B01K71 |
| VESA | 100x100 мм |
| Яскравість | 400 кд/м2 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Роздільна здатність | 2560 x 1440 |
| Модель | ProArt PA278CGRV |
| Виробник | ASUS |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 24 |
| Також шукають | TFT |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Тип монітора | Широкоформатний |
| Діагональ дисплея | 27" |
| Тип матриці | IPS |
| Контрастність статична | 3000:1 |
| Споживана потужність в робочому режимі | 20 Вт |
| Покриття | матове |
| Інтерфейси та підключення | 1 х HDMI |
| Розміри з підставкою | 612.2x536.1x190.4 мм |
| Вбудовані колонки | так |
| Вага без упаковки | 6.6 кг |


Присоединятесь: