- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Монітор ASUS ProArt PA27UCDMR (90LM04NE-B01K71) U1164453
0.0
Код товара: 454400
26.5", QD-OLED, 3840 x 2160, 240 Гц, 16:9, 1000 кд/м2, 1 500 000:1, 25.3 Вт, 1 х HDMI, 2 x Thunderbolt, 1 х USB Type-C, 1 х DisplayPort, 1 х USB 3.2, 1 х 3.5мм Mini-Jack, 608x571x228 мм, VESA - 100x100 мм, так, 7.2 кг
Под заказ
69,899.00
грн
Особливості
26,5-дюймовий монітор з QD-OLED панеллю формату 4K UHD (3840x2160), частотою оновлення 240 Гц і наднизьким часом відгуку (0,1 мс, GTG) для плавної візуалізації.
Пікова яскравість 1000 кд/м2, виняткова контрастність, сертифікація VESA DisplayHD True Black 400.
Справжня 10-бітна глибина кольору та технологія квантових точок забезпечують широке колірне охоплення: 100% sRGB, 99% DCI-P3 і Rec. 2020.
Бездоганна точність відтворення кольорів (ΔE < 1) і технологія калібрування ASUS ProArt Hardware Calibration.
Підтримка декількох форматів HDR, зокрема Dolby Vision, HLG і HDR10 (*Підтримка Dolby Vision з’явиться у 2-му кварталі 2026 року після випуску відповідного оновлення мікропрограми).
Широкі можливості підключення: два порти Thunderbolt 4 (Power Delivery до 96 Вт), HDMI 2.1, DisplayPort 1.4 DSC, вбудований USB-хаб.
Підставка монітора дозволяє змінювати кут нахилу та висоту екрана, а також переводити його в портретний режим.
Екологічність: паперове паковання та екологічні стандарти.
Описание26,5-дюймовий монітор з QD-OLED панеллю формату 4K UHD (3840x2160), частотою оновлення 240 Гц і наднизьким часом відгуку (0,1 мс, GTG) для плавної візуалізації.
Пікова яскравість 1000 кд/м2, виняткова контрастність, сертифікація VESA DisplayHD True Black 400.
Справжня 10-бітна глибина кольору та технологія квантових точок забезпечують широке колірне охоплення: 100% sRGB, 99% DCI-P3 і Rec. 2020.
Бездоганна точність відтворення кольорів (ΔE < 1) і технологія калібрування ASUS ProArt Hardware Calibration.
Підтримка декількох форматів HDR, зокрема Dolby Vision, HLG і HDR10 (*Підтримка Dolby Vision з’явиться у 2-му кварталі 2026 року після випуску відповідного оновлення мікропрограми).
Широкі можливості підключення: два порти Thunderbolt 4 (Power Delivery до 96 Вт), HDMI 2.1, DisplayPort 1.4 DSC, вбудований USB-хаб.
Підставка монітора дозволяє змінювати кут нахилу та висоту екрана, а також переводити його в портретний режим.
Екологічність: паперове паковання та екологічні стандарти.
| Производитель | ASUS |
| Тип товара | мониторы 27" |
| Производитель | ASUS |
| Артикул | 90LM04NE-B01K71 |
| VESA | 100x100 мм |
| Час реакції матриці | 0.1мс |
| Яскравість | 1000 кд/м2 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Роздільна здатність | 3840 x 2160 |
| Модель | ProArt PA27UCDMR |
| Виробник | ASUS |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 24 |
| Також шукають | TFT |
| Частота оновлення екрану | 240 Гц |
| Тип монітора | Широкоформатний |
| Діагональ дисплея | 26.5" |
| Тип матриці | QD-OLED |
| Контрастність статична | 1 500 000:1 |
| Споживана потужність в робочому режимі | 25.3 Вт |
| Покриття | матове |
| Інтерфейси та підключення | 1 х HDMI |
| Розміри з підставкою | 608x571x228 мм |
| Вбудовані колонки | так |
| Вага без упаковки | 7.2 кг |


Присоединятесь: