- Главная»
- Мониторы»
- 34" и больше»
- Монітор LG 34WR55QK-B U1171267
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Монітор LG 34WR55QK-B U1171267
0.0
Код товара: 456079
34", VA, 3440 x 1440, 100 Гц, 21:9, 300 кд/м2, 3000:1, 38.4 Вт, VESA - 100x100 мм, 5 кг
Под заказ
16,499.00
грн
34-дюймовий вигнутий монітор LG 34WR55QK-B із VA-панеллю формує широкий робочий простір у форматі 21:9. Роздільна здатність 3440×1440 поєднується з частотою 100 Гц. Колірне охоплення sRGB 99% забезпечує стабільну передачу кольору. USB-C підтримує передачу даних і живлення до 65 Вт. Підтримка HDR10 доповнює відображення мультимедійного контенту.
Описание| Производитель | LG |
| Тип товара | мониторы 34" и больше |
| Производитель | LG |
| Артикул | 34WR55QK-B |
| VESA | 100x100 мм |
| Час реакції матриці | 5мс |
| Яскравість | 300 кд/м2 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Співвідношення сторін | 21:9 |
| Роздільна здатність | 3440 x 1440 |
| Модель | 34WR55QK-B |
| Виробник | LG |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 12 |
| Також шукають | ultrawide |
| Частота оновлення екрану | 100 Гц |
| Тип монітора | Широкоформатний |
| Діагональ дисплея | 34" |
| Тип матриці | VA |
| Контрастність статична | 3000:1 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Споживана потужність в робочому режимі | 38.4 Вт |
| Покриття | матове |
| Регулювання нахилу | -5° ~ +20° |
| Вага без упаковки | 5 кг |


Присоединятесь: