- Главная»
- Ноутбуки и аксессуары»
- Комплектующие для ноутбуков»
- SSD накопители»
- mSATA / M2»
- 200 - 300 GB»
- Накопичувач SSD M.2 2242 256GB Samsung (MZAL8256HDJD-00BL2) U1171512
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Накопичувач SSD M.2 2242 256GB Samsung (MZAL8256HDJD-00BL2) U1171512
0.0
Код товара: 456292
256 GB, 3D NAND, M.2, PCI Express 4.0 x4, Швидкість читання - 3300 Mb/s, Швидкість запису - 2000 Mb/s, 42 x 22 x 2.38 мм
Под заказ
4,412.00
грнКомпактний SSD Samsung формату M.2 2242 обсягом 256 ГБ для встановлення в сумісні ноутбуки, міні-ПК та інші пристрої з підтримкою накопичувачів такого типорозміру.
Переваги
- компактний форм-фактор M.2 2242;
- обсяг 256 ГБ для системи, програм і файлів;
- підходить для сумісних пристроїв з підтримкою SSD M.2 2242;
- виробник Samsung.
| Производитель | SAMSUNG |
| Тип товара | ssd msata 200/300 gb |
| Производитель | SAMSUNG |
| Артикул | MZAL8256HDJD-00BL2 |
| Форм-фактор | M.2 |
| Об'єм пам'яті | 256 GB |
| Інтерфейс підключення | PCI Express 4.0 x4 |
| Швидкість читання | 3300 Mb/s |
| Тип флеш-пам'яті | 3D NAND |
| Швидкість запису | 2000 Mb/s |
| Модель | M.2 2242 256GB |
| Виробник | Samsung |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Гарантія, міс | 36 |
| Також шукають | для ноутбука |
| Товщина | 2.38 мм |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Типорозмір М2 | M.2 2242 |
| Габарити | 42 x 22 x 2.38 мм |


Присоединятесь: