- Главная»
- Ноутбуки и аксессуары»
- Комплектующие для ноутбуков»
- SSD накопители»
- mSATA / M2»
- 1 TB»
- Накопичувач SSD M.2 2280 1TB T705 with Heatsink Micron (CT1000T705SSD5) U1055995
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Накопичувач SSD M.2 2280 1TB T705 with Heatsink Micron (CT1000T705SSD5) U1055995
0.0
Код товара: 453293
Серія - Crucial T700, 1 TB, 3D TLC NAND, M.2, PCI Express 5.0 x4, Швидкість читання - 11700 Mb/s, Швидкість запису - 9500 Mb/s, 80 х 22 х 8.6 мм, чорний
Под заказ
10,359.00
грнНакопичувач SSD M.2 2280 1TB T705 with Heatsink Micron (CT1000T705SSD5) — це ідеальне рішення для тих, хто шукає поєднання швидкості, надійності та технологічної досконалості. Оцініть новий рівень продуктивності з цим внутрішнім накопичувачем, який пропонує простір у цілий 1 TB. Зручний для зберігання об'ємних ігрових бібліотек, мультимедіа або важливих даних, T705 стоїть на передовій сучасних технологій.
Накопичувач зібраний на основі 3D TLC NAND флеш-пам'яті, що забезпечує стабільність і довговічність навіть під інтенсивним навантаженням. Його компактний форм-фактор M.2 2280 підходить для широкого спектра пристроїв, від потужних настільних комп'ютерів до легких ноутбуків-ультрабуків. Визнані професіонали і ентузіасти обирають цей SSD за швидкість: швидкість читання досягає 11700 Mb/s, тоді як швидкість запису сягає 9500 Mb/s. Це означає миттєвий старт програм, швидкісну обробку даних та неймовірну багатозадачність.
Інтерфейс PCI Express 5.0 x4 виводить передачу даних на новий рівень, значуче скорочуючи час завантаження, що стає особливо корисним для геймерів і професійних користувачів. Завдяки інтеграції високоефективного Heatsink, цей накопичувач вирізняється здатністю контролювати температуру, мінімізуючи ризик перегріву. Це не лише підтримує стабільну продуктивність, але й продовжує довговічність здатності вашої системи функціонувати на максимум.
T705 Micron створений для тих, хто прагне замінити свою стару систему на високошвидкісну ігрову станцію або ж оптимізувати ноутбук для професійної діяльності. Він забезпечує енергоспоживання всього 11 Вт, роблячи його екологічно свідомим вибором, який сприяє зниженню енергоспоживання без компромісів на продуктивності.
Цей накопичувач товщиною усього 8.6 мм — ідеальний для компактних систем, де важливий кожен міліметр простору. Завдяки своєму тонкому профілю, SSD забезпечує наявність додаткового місця всередині комп'ютера. Обираючи SSD Micron (CT1000T705SSD5), ви отримуєте пристрій, який задовольнить ваші високі вимоги до якості і швидкості, підтримуючи вас на шляху до технологічного майбутнього.
ОписаниеНакопичувач зібраний на основі 3D TLC NAND флеш-пам'яті, що забезпечує стабільність і довговічність навіть під інтенсивним навантаженням. Його компактний форм-фактор M.2 2280 підходить для широкого спектра пристроїв, від потужних настільних комп'ютерів до легких ноутбуків-ультрабуків. Визнані професіонали і ентузіасти обирають цей SSD за швидкість: швидкість читання досягає 11700 Mb/s, тоді як швидкість запису сягає 9500 Mb/s. Це означає миттєвий старт програм, швидкісну обробку даних та неймовірну багатозадачність.
Інтерфейс PCI Express 5.0 x4 виводить передачу даних на новий рівень, значуче скорочуючи час завантаження, що стає особливо корисним для геймерів і професійних користувачів. Завдяки інтеграції високоефективного Heatsink, цей накопичувач вирізняється здатністю контролювати температуру, мінімізуючи ризик перегріву. Це не лише підтримує стабільну продуктивність, але й продовжує довговічність здатності вашої системи функціонувати на максимум.
T705 Micron створений для тих, хто прагне замінити свою стару систему на високошвидкісну ігрову станцію або ж оптимізувати ноутбук для професійної діяльності. Він забезпечує енергоспоживання всього 11 Вт, роблячи його екологічно свідомим вибором, який сприяє зниженню енергоспоживання без компромісів на продуктивності.
Цей накопичувач товщиною усього 8.6 мм — ідеальний для компактних систем, де важливий кожен міліметр простору. Завдяки своєму тонкому профілю, SSD забезпечує наявність додаткового місця всередині комп'ютера. Обираючи SSD Micron (CT1000T705SSD5), ви отримуєте пристрій, який задовольнить ваші високі вимоги до якості і швидкості, підтримуючи вас на шляху до технологічного майбутнього.
| Производитель | MICRON |
| Тип товара | ssd msata 1 tb |
| Производитель | MICRON |
| Артикул | CT1000T705SSD5 |
| Форм-фактор | M.2 |
| Колір | Чорний |
| Об'єм пам'яті | 1 TB |
| Серія | Crucial T700 |
| Інтерфейс підключення | PCI Express 5.0 x4 |
| Швидкість читання | 11700 Mb/s |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Швидкість запису | 9500 Mb/s |
| Модель | M.2 2280 1TB T705 with Heatsink |
| TBW | 600 |
| Виробник | Micron |
| Країна виробництва | США |
| Гарантія, міс | 60 |
| Також шукають | для ноутбука |
| Товщина | 8.6 мм |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Енергоспоживання | 11 Вт |
| Габарити | 80 х 22 х 8.6 мм |


Присоединятесь: