Навушники Anker SoundCore Sport X20 Black (A3968G11) U1013679
Код товара: 422346
бездротове, Bluetooth, закриті, Випромінювач - 11 мм, 16 Ом, чутливість - 115 дБ, 20 - 20000 Гц, Активне шумозаглушення - є, тип випромінювача - динамічний, з мікрофоном, Версія Bluetooth - 5.3, SBC, AAC, Матеріал амбушур - силікон, 12 год, Black
В избранное
Под заказ
Гнучка посадка
Спортивні навушники soundcore Sport X20 оснащені регульованими вушними гачками, які можна висувати на 4 мм та обертати до 30 градусів для зручного та надійного кріплення. Налаштуйте положення, яке ідеально вам підходить.
Зосередьтеся на тренуванні
Підсильте бас
Захищений дизайн
Тривалий час роботи
Описание
ПроизводительAnker
Тип товаранаушники проводные
ПроизводительAnker
АртикулA3968G11
КолірBlack
ОсобливостіIPХ8
Інтерфейс підключенняBluetooth
МодельSoundCore Sport X20 Black
Bluetooth кодекиSBC
Країна виробництваКитай
Гарантія, міс18
Підключеннябездротове
Конструкціявкладиші
Акустичне оформленнязакриті
Діапазон відтворюваних частот20 - 20000 Гц
Наявність мікрофонуз мікрофоном
Матеріал амбушурсилікон
Опір навушників16 Ом
Версія Bluetooth5.3
Час роботи від акумулятора12 год
Чутливість115 дБ
Тип випромінювачадинамічний
Конструкція мікрофонавбудований у корпус
Активне шумозаглушенняє
Діаметр випромінювача11 мм