Навушники ASUS ROG Cetra True Wireless SpeedNova White (90YH03Y0-BTUA10) U0920819
Код товара: 407474
TWS (True Wireless Stereo), бездротове, Bluetooth, закриті, Випромінювач - 10 мм, 32 Ом, 20 - 40000 Гц, тип випромінювача - динамічний, 2.0, з мікрофоном, Спрямованість мікрофона - всеспрямований, Версія Bluetooth - 5.3, SBC, LC3, ANC, Матеріал амбушур
В избранное
Под заказ
Ігрові навушники ROG Cetra True Wireless SpeedNova пропонують неперевершену універсальність завдяки підтримці бездротових технологій Bluetooth і ROG SpeedNova 2,4 ГГц, забезпечуючи наднизьку затримку ігрового звуку. Звук із частотою дискретизації 96 кГц / 24 біти, технологія Dirac Opteo, адаптивне активне шумозаглушення з автоматичним режимом занурять вас у звук високої чіткості, а Ші-мікрофони, що використовують кісткову провідність звуку, забезпечать якісне голосове спілкування. А завдяки 46 годинам роботи вiд одного заряду ROG Cetra True Wireless SpeedNova гарантує звучання протягом усього дня.
Описание
ПроизводительASUS
Тип товаранаушники беспроводные
ПроизводительASUS
Артикул90YH03Y0-BTUA10
ТипTWS (True Wireless Stereo)
КолірWhite
Особливостіanc
Вага77 г
Призначеннядля телефону
Інтерфейс підключенняBluetooth
МодельROG Cetra True Wireless SpeedNova White
Bluetooth кодекиSBC
Країна виробництваКитай
Гарантія, міс24
Підключеннябездротове
Також шукаютькрапельки
Конструкціявакуумні / внутрішньоканальні
Акустичне оформленнязакриті
Діапазон відтворюваних частот20 - 40000 Гц
Наявність мікрофонуз мікрофоном
Матеріал амбушурсилікон
Опір навушників32 Ом
Версія Bluetooth5.3
Час роботи від акумулятора7.2 год
Тип випромінювачадинамічний
Конструкція мікрофонавбудований у корпус
Інтерфейс зарядкиUSB Type-C
Діаметр випромінювача10 мм
Підтримка звуку2.0
Спрямованість мікрофонавсеспрямований
Мінімальна сприймана частота мікрофона100 Гц