- Главная»
- Ноутбуки и аксессуары»
- Ноутбуки»
- 15 "»
- Ноутбук 2E Imaginary 15 (NL57AU-15UA42) U1169397
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Ноутбук 2E Imaginary 15 (NL57AU-15UA42) U1169397
0.0
Код товара: 455640
15.6", 1920х1080 (FullHD), IPS, Intel Core i5-1335U (1.3 - 4.6 ГГц), DDR - 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, Intel Iris Xe Graphics, DOS, 1.75 кг
Под заказ
33,999.00
грн
2E Imaginary – ноутбук, який поєднує потужність, стиль і зручність використання, що робить його оптимальним вибором для тих, хто шукає надійний інструмент для роботи та розваг.
Описание| Производитель | 2E |
| Тип товара | ноутбуки 15" |
| Производитель | 2E |
| Артикул | NL57AU-15UA42 |
| Вага | 1.75 кг |
| Операційна система | DOS |
| Процесор | Intel Core i5-1335U (1.3 - 4.6 ГГц) |
| Роздільна здатність | 1920х1080 (FullHD) |
| Модель | Imaginary 15 |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Виробник | 2E |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 12 |
| Також шукають | дешеві |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Діагональ дисплея | 15.6" |
| Тип матриці | IPS |
| Тип накопичувача | SSD |
| Поверхня екрану | антиблікове покриття |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Відеокарта | Intel Iris Xe Graphics |
| Бездротові технології | Bluetooth |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |


Присоединятесь: