- Главная»
- Ноутбуки и аксессуары»
- Ноутбуки»
- 15 "»
- Ноутбук Acer Aspire Lite AL15-41P (NX.J98EU.005) U1162774
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Ноутбук Acer Aspire Lite AL15-41P (NX.J98EU.005) U1162774
Розкрийте для себе сутність комп'ютерних технологій з ноутбуками Aspire Lite різноманітного дизайну й розмірів, що ідеально підходять для будь-якого стилю життя. Наші тонкі та легкі ноутбуки поєднують в собі візуальний стиль і функціональність, даруючи надзвичайні враження.
Ваша підвищена щоденна продуктивністьЕфективно справляйтеся з будь-якими завданнями завдяки швидкодіючому процесору та великому обсягу пам’яті, що гарантує надійну роботу ноутбука Aspire Lite. Насолоджуйтеся вбудованим накопичувачем великого об’єму із можливістю подальшого розширення за допомогою слота для карт пам'яті microSD.
Copilot у WindowsЗ вашим повсякденним ШІ-компаньйоном Copilot у Windows ви зможете робити більше та швидше, ніж будь-коли, завдяки централізованій підтримці генеративного штучного інтелекту в різних програмах.
Створено для щоденного використанняВідкрийте для себе сучасний погляд на дизайн ноутбуків серії Aspire Lite. Гладкий, мінімалістичний профіль робить його стильним і портативним помічником для будь-якої локації, де б ви не знаходилися протягом дня. Залишайтеся на зв'язку та працюйте продуктивно завдяки різноманітним портам, зокрема USB-C, HDMI та іншим, що дозволяють із легкістю підключатися до ваших улюблених пристроїв.
Ваше переосмислення баченняНасолоджуйтеся приголомшливим дисплеєм Aspire Lite, на якому кожна деталь оживає у яскравих кольорах. Екран з високою роздільною здатністю забезпечує захопливий перегляд фільмів та ігровий процес, що перевершить усі ваші очікування.
Acer Intelligence SpaceAcer Intelligence Space - центр інтелектуальних функцій вашого пристрою, який ідентифікує апаратне забезпечення системи та рекомендує сумісні програми з підтримкою штучного інтелекту, допомагаючи вам оптимізувати продуктивність, покращити ігровий досвід та відкрити для себе нові інструменти без зайвих зусиль.
Creator SpaceСтворюйте згенерований ШІ контент з тексту та зображень без необхідності покладатися на хмарні обчислення.
ProCamAcer ProCam автоматично розпізнає основні моменти ігрового процесу та записує їх.
| Производитель | ACER |
| Тип товара | ноутбуки 15" |
| Производитель | ACER |
| Артикул | NX.J98EU.005 |
| Колір | сірий |
| Особливості | українська клавіатура |
| Вага | 1.7 кг |
| Операційна система | без операційної системи |
| Процесор | AMD Ryzen 3 5300U (2.6 - 3.8 ГГц) |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Роздільна здатність | 1920х1080 (FullHD) |
| Ширина | 358.6 мм |
| Модель | Aspire Lite AL15-41P |
| Веб-камера | Full HD, 1080p |
| Виробник | Acer |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 12 |
| Висота | 18.9 мм |
| Глибина | 232.7 мм |
| Також шукають | з великим об'ємом пам'яті |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Ємність акумулятора | 58 Втг |
| Діагональ дисплея | 15.6" |
| Тип матриці | IPS |
| Інтерфейси та підключення | 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-C |
| Тип накопичувача | SSD |
| Серія (модельний ряд) | Acer Aspire |
| Тип ноутбуку | для роботи |
| Поверхня екрану | матова |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Відеокарта | AMD Radeon Graphics |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6 (802.11aх) |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Покоління процесора AMD | Zen 2 |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 32 ГБ |


Присоединятесь: