- Главная»
- Ноутбуки и аксессуары»
- Ноутбуки»
- От 10" до 15"»
- Ноутбук Acer Chromebook CB311-12H (NX.KX1EU.009) U1166828
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Ноутбук Acer Chromebook CB311-12H (NX.KX1EU.009) U1166828
0.0
Код товара: 454665
11.6", 1366х768 (HD), Intel Pentium N100 (3.4 ГГц), DDR - 8 ГБ, Intel UHD Graphics, Chrome OS, 53.35 Втг, 1.2 кг
Под заказ
12,999.00
грн
Acer Chromebook CB311-12H — компактний ноутбук із 11,6-дюймовим дисплеєм HD та матовим покриттям ComfyView™. Оснащений процесором Intel® N100 і 8 ГБ LPDDR5, забезпечує стабільну роботу вебзастосунків та сервісів ChromeOS. Накопичувач 128 ГБ eMMC підходить для зберігання документів і навчальних матеріалів. Легка конструкція вагою 1,2 кг і батарея 53 Вт·год орієнтовані на мобільне використання протягом дня.
Описание| Производитель | ACER |
| Тип товара | ноутбуки 10-15" |
| Производитель | ACER |
| Артикул | NX.KX1EU.009 |
| Вага | 1.2 кг |
| Операційна система | Chrome OS |
| Процесор | Intel Pentium N100 (3.4 ГГц) |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Роздільна здатність | 1366х768 (HD) |
| Модель | Chromebook CB311-12H |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Виробник | Acer |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 12 |
| Також шукають | дешеві |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Ємність акумулятора | 53.35 Втг |
| Діагональ дисплея | 11.6" |
| Тип накопичувача | eMMC |
| Тип ноутбуку | нетбук |
| Поверхня екрану | антиблікове покриття |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Відеокарта | Intel UHD Graphics |
| Бездротові технології | Bluetooth |


Присоединятесь: