- Главная»
- Ноутбуки и аксессуары»
- Ноутбуки»
- 15 "»
- Ноутбук Acer Chromebook CB315-7H (NX.JUVEU.001) U1172350
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Ноутбук Acer Chromebook CB315-7H (NX.JUVEU.001) U1172350
0.0
Код товара: 456358
15.6", 1920х1080 (FullHD), IPS, Intel Processor N50 (up to 3.40 GHz), DDR - 4 ГБ, Intel UHD Graphics, Chrome OS, 1.59 кг
Под заказ
18,999.00
грн
Acer Chromebook CB315-7H побудований на платформі ChromeOS і орієнтований на базові щоденні задачі, навчання та веб-роботу. 15,6-дюймовий IPS-дисплей Full HD забезпечує комфортний перегляд контенту та роботу з документами. Процесор Intel N50 у поєднанні з 4 ГБ оперативної пам’яті підтримує легкі багатозадачні сценарії в хмарному середовищі. Компактний корпус і вага 1,59 кг сприяють мобільному використанню.
Описание| Производитель | ACER |
| Тип товара | ноутбуки 15" |
| Производитель | ACER |
| Артикул | NX.JUVEU.001 |
| Вага | 1.59 кг |
| Операційна система | Chrome OS |
| Процесор | Intel Processor N50 (up to 3.40 GHz) |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Роздільна здатність | 1920х1080 (FullHD) |
| Модель | Chromebook CB315-7H |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Виробник | Acer |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 12 |
| Також шукають | для графічного дизайну |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Діагональ дисплея | 15.6" |
| Тип матриці | IPS |
| Тип накопичувача | eMMC |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Відеокарта | Intel UHD Graphics |
| Бездротові технології | Bluetooth |


Присоединятесь: