- Главная»
- Ноутбуки и аксессуары»
- Ноутбуки»
- 15 "»
- Ноутбук Acer Extensa 15 EXO15-41 (NX.EL5EU.008) U1166840
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Ноутбук Acer Extensa 15 EXO15-41 (NX.EL5EU.008) U1166840
0.0
Код товара: 454668
15.6", 1920х1080 (FullHD), AMD Ryzen 5 7430U (2.3 - 4.3 ГГц), DDR - 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, AMD Radeon Graphics, 53.35 Втг, 1.39 кг
Под заказ
27,499.00
грн
Acer Extensa EXO15-41 — 15.6-дюймовий ноутбук із FHD IPS-дисплеєм та матовим покриттям. Оснащений процесором AMD Ryzen 5 7430U та інтегрованою графікою AMD Radeon Graphics. Конфігурація включає 16 ГБ оперативної пам’яті DDR4 та SSD 512 ГБ PCIe Gen4. Корпус має компактні розміри та вагу 1.39 кг. Працює на Linux ESHELL.
Описание| Производитель | ACER |
| Тип товара | ноутбуки 15" |
| Производитель | ACER |
| Артикул | NX.EL5EU.008 |
| Вага | 1.39 кг |
| Процесор | AMD Ryzen 5 7430U (2.3 - 4.3 ГГц) |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Роздільна здатність | 1920х1080 (FullHD) |
| Модель | Extensa 15 EXO15-41 |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Виробник | Acer |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 12 |
| Також шукають | з великим об'ємом пам'яті |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Ємність акумулятора | 53.35 Втг |
| Діагональ дисплея | 15.6" |
| Тип накопичувача | SSD |
| Поверхня екрану | матова |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Відеокарта | AMD Radeon Graphics |
| Бездротові технології | Bluetooth |


Присоединятесь: