- Главная»
- Ноутбуки и аксессуары»
- Ноутбуки»
- От 10" до 15"»
- Ноутбук Acer Nitro V 14 ANV14-61 (NH.QU6EU.002) U1166829
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Ноутбук Acer Nitro V 14 ANV14-61 (NH.QU6EU.002) U1166829
0.0
Код товара: 454666
14.5", 1920x1200 (WUXGA), IPS, AMD Ryzen 5 8645HS (4.3 - 5.0 ГГц), DDR - 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, NVIDIA GeForce RTX 2050, GPU - 4 ГБ, Linux, 57 Втг, 1.7 кг
Под заказ
43,999.00
грн
Acer Nitro V 14 ANV14-61 — компактний 14.5-дюймовий ноутбук із WUXGA IPS-дисплеєм та частотою оновлення 120 Гц. Оснащений процесором AMD Ryzen 5 8645HS та відеокартою NVIDIA GeForce RTX 2050 4GB. Конфігурація включає 16 ГБ DDR5 пам’яті та SSD 512 ГБ. Корпус виконаний у білому кольорі з вагою 1.7 кг. Працює на Linux.
Описание| Производитель | ACER |
| Тип товара | ноутбуки 10-15" |
| Производитель | ACER |
| Артикул | NH.QU6EU.002 |
| Вага | 1.7 кг |
| Операційна система | Linux |
| Процесор | AMD Ryzen 5 8645HS (4.3 - 5.0 ГГц) |
| Ємність батареї | 4 cell |
| Роздільна здатність | 1920x1200 (WUXGA) |
| Модель | Nitro V 14 ANV14-61 |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Виробник | Acer |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 12 |
| Також шукають | з великим об'ємом пам'яті |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Ємність акумулятора | 57 Втг |
| Діагональ дисплея | 14.5" |
| Тип матриці | IPS |
| Тип накопичувача | SSD |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Відеокарта | NVIDIA GeForce RTX 2050 |
| Бездротові технології | Bluetooth |
| Серія дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 2050 |
| Об'єм відеопам'яті | 4 ГБ |


Присоединятесь: