- Главная»
- Ноутбуки и аксессуары»
- Ноутбуки»
- 15 "»
- Ноутбук Acer Nitro V 15 ANV15-A31 (NH.U3REU.00D) U1163045
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Ноутбук Acer Nitro V 15 ANV15-A31 (NH.U3REU.00D) U1163045
0.0
Код товара: 454221
15.6", 1920х1080 (FullHD), IPS, AMD Ryzen 7 170 (3.2 - 4.75 ГГц), DDR - 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, NVIDIA GeForce RTX 5060, GPU - 8 ГБ, DLSS 4, Linux, 76 Втг, 2.1 кг
Под заказ
77,499.00
грн| Производитель | ACER |
| Тип товара | ноутбуки 15" |
| Производитель | ACER |
| Артикул | NH.U3REU.00D |
| Колір | Чорний |
| Особливості | підсвічування клавіатури |
| Вага | 2.1 кг |
| Операційна система | Linux |
| Процесор | AMD Ryzen 7 170 (3.2 - 4.75 ГГц) |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Яскравість | 300nits |
| Роздільна здатність | 1920х1080 (FullHD) |
| Ширина | 362 мм |
| Модель | Nitro V 15 ANV15-A31 |
| Веб-камера | Full HD, 1080p |
| Виробник | Acer |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 12 |
| Висота | 24 мм |
| Глибина | 240 мм |
| Також шукають | з великим об'ємом пам'яті |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота оновлення екрану | 165 Гц |
| Ємність акумулятора | 76 Втг |
| Діагональ дисплея | 15.6" |
| Тип матриці | IPS |
| Інтерфейси та підключення | 1 x USB 4.0 Type-C |
| Тип накопичувача | SSD |
| Серія (модельний ряд) | Acer Nitro |
| Тип ноутбуку | Ігровий |
| Поверхня екрану | матова |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Відеокарта | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.4 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
| Покоління процесора AMD | Zen 3+ |
| Серія дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Аудіосистема | DTS:X ULTRA |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 64 ГБ |
| Версія DLSS | DLSS 4 |
| Об'єм відеопам'яті | 8 ГБ |
| TDP (теплопакет) | 100 Вт |


Присоединятесь: