- Главная»
- Ноутбуки и аксессуары»
- Ноутбуки»
- От 16" до 18"»
- Ноутбук Acer Predator Helios Neo 16S PHN16S-71 (NH.QX7EU.00A) U1167612
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Ноутбук Acer Predator Helios Neo 16S PHN16S-71 (NH.QX7EU.00A) U1167612
0.0
Код товара: 455018
16", 2560x1600 (WQXGA), OLED, Intel Core Ultra 9 275HX (2.1 - 5.4 ГГц), DDR - 32 ГБ, SSD - 1 ТБ, NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti, GPU - 12 ГБ, DLSS 4, Windows 11 Pro, 76 Втг, 2.3 кг
Под заказ
166,199.00
грн| Производитель | ACER |
| Тип товара | ноутбуки 16-18" |
| Производитель | ACER |
| Артикул | NH.QX7EU.00A |
| Колір | Чорний |
| Особливості | українська клавіатура |
| Вага | 2.3 кг |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Процесор | Intel Core Ultra 9 275HX (2.1 - 5.4 ГГц) |
| Ємність батареї | 4 cell |
| Мережевий адаптер | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Яскравість | 400nits |
| Роздільна здатність | 2560x1600 (WQXGA) |
| Ширина | 356.78 мм |
| Модель | Predator Helios Neo 16S PHN16S-71 |
| Веб-камера | Full HD, 1080p |
| Виробник | Acer |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 12 |
| Висота | 19.98 мм |
| Глибина | 275.5 мм |
| Також шукають | з великим об'ємом пам'яті |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Покоління процесора Intel | 15-е покоління |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота оновлення екрану | 240 Гц |
| Ємність акумулятора | 76 Втг |
| Діагональ дисплея | 16" |
| Тип матриці | OLED |
| Інтерфейси та підключення | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C |
| Тип накопичувача | SSD |
| Серія (модельний ряд) | Acer Predator |
| Тип ноутбуку | Ігровий |
| Поверхня екрану | глянсова |
| Кількість ядер процесора | 24 |
| Відеокарта | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6 (802.11aх) |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Серія дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
| Аудіосистема | DTS:X ULTRA |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 64 ГБ |
| Версія DLSS | DLSS 4 |
| Об'єм відеопам'яті | 12 ГБ |
| Характеристики оперативної пам'яті | 2 х 16 ГБ DDR5-6400 МГц |


Присоединятесь: