- Главная»
- Ноутбуки и аксессуары»
- Ноутбуки»
- От 10" до 15"»
- Ноутбук Acer Predator Triton 14 PT14-52T (NH.U0GEU.001) U1172355
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Ноутбук Acer Predator Triton 14 PT14-52T (NH.U0GEU.001) U1172355
0.0
Код товара: 456363
14.5", 2880x1800 (Retina), OLED, Intel Core Ultra 9 288V (3.3 - 5.1 ГГц), DDR - 32 ГБ, SSD - 2 Тб, NVIDIA GeForce RTX 5070, GPU - 8 ГБ, DLSS 4, Windows 11 Pro, 76 Втг, 1.6 кг
Под заказ
169,999.00
грн
Acer Predator Triton 14 PT14-52T поєднує компактний формат із продуктивністю, орієнтованою на сучасні ігри, 3D-графіку та AI-завдання. 14,5-дюймовий OLED-дисплей із роздільною здатністю 2.8K, сенсорним керуванням і частотою 120 Гц забезпечує точне передавання кольору та плавну динаміку кадру. Процесор Intel Core Ultra 9 із підтримкою AI Boost працює в парі з відеокартою NVIDIA GeForce RTX 5070 та 32 ГБ LPDDR5X-пам’яті. Корпус завтовшки 17,31 мм і вагою 1,6 кг зберігає мобільність без компромісів у продуктивності.
Описание| Производитель | ACER |
| Тип товара | ноутбуки 10-15" |
| Производитель | ACER |
| Артикул | NH.U0GEU.001 |
| Вага | 1.6 кг |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Процесор | Intel Core Ultra 9 288V (3.3 - 5.1 ГГц) |
| Ємність батареї | 4 cell |
| Роздільна здатність | 2880x1800 (Retina) |
| Модель | Predator Triton 14 PT14-52T |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Виробник | Acer |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 12 |
| Також шукають | з великим об'ємом пам'яті |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Об'єм SSD | 2 Тб |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Ємність акумулятора | 76 Втг |
| Діагональ дисплея | 14.5" |
| Тип матриці | OLED |
| Тип накопичувача | SSD |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Відеокарта | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Бездротові технології | Bluetooth |
| Серія дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Версія DLSS | DLSS 4 |
| Об'єм відеопам'яті | 8 ГБ |


Присоединятесь: