- Главная»
- Ноутбуки и аксессуары»
- Ноутбуки»
- От 10" до 15"»
- Ноутбук Acer TravelMate P2 14 TMP214-55-G2 (NX.BABEU.00Q) U1138453
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Ноутбук Acer TravelMate P2 14 TMP214-55-G2 (NX.BABEU.00Q) U1138453
0.0
Код товара: 448709
14", 1920x1200 (WUXGA), IPS, Intel Core 7 150U (1.2 - 5.4 ГГц), 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, Intel Graphics, без операційної системи, 53 Втг, підсвічування клавіатури, гніздо для замка Kensington, сканер відбитків пальців, TPM модуль, українська клавіатура, 1.49
Под заказ
42,999.00
грн| Производитель | ACER |
| Тип товара | ноутбуки 10-15" |
| Производитель | ACER |
| Артикул | NX.BABEU.00Q |
| Колір | темно-сірий |
| Особливості | українська клавіатура |
| Вага | 1.49 кг |
| Операційна система | без операційної системи |
| Процесор | Intel Core 7 150U (1.2 - 5.4 ГГц) |
| Мережевий адаптер | LAN (RJ-45) |
| Роздільна здатність | 1920x1200 (WUXGA) |
| Ширина | 319.9 мм |
| Модель | TravelMate P2 14 TMP214-55-G2 |
| Веб-камера | 720p HD |
| Виробник | Acer |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 12 |
| Висота | 22.95 мм |
| Глибина | 235.4 мм |
| Також шукають | маленькі |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Покоління процесора Intel | 15-th generation |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Діагональ дисплея | 14" |
| Тип матриці | IPS |
| Інтерфейси та підключення | 2 х USB 3.1 |
| Серія (модельний ряд) | Acer TravelMate |
| Тип ноутбуку | для роботи |
| Поверхня екрану | матова |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Відеокарта | Intel Graphics |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.3 |
| Ємність аккумулятору | 53 Втг |
| Кардрідер | Card-reader |


Присоединятесь: