- Главная»
- Ноутбуки и аксессуары»
- Ноутбуки»
- От 10" до 15"»
- Ноутбук ASUS ExpertBook Ultra B9406CAA-TH1339X (90NX09J1-M01JC0) U1172868
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Ноутбук ASUS ExpertBook Ultra B9406CAA-TH1339X (90NX09J1-M01JC0) U1172868
0.0
Код товара: 456446
14", 2880x1800 (WQXGA+), OLED, Intel Core Ultra 7 356H (1.9 - 4.7 ГГц), DDR - 32 ГБ, SSD - 1 ТБ, Intel Graphics, Windows 11 Pro, 70 Втг, 1.1 кг
Под заказ
159,999.00
грн| Производитель | ASUS |
| Тип товара | ноутбуки 10-15" |
| Производитель | ASUS |
| Артикул | 90NX09J1-M01JC0 |
| Колір | сірий |
| Особливості | українська клавіатура |
| Вага | 1.1 кг |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 356H (1.9 - 4.7 ГГц) |
| Ємність батареї | 4 cell |
| Яскравість | 600nits |
| Роздільна здатність | 2880x1800 (WQXGA+) |
| Ширина | 310.9 мм |
| Модель | ExpertBook Ultra B9406CAA-TH1339X |
| Веб-камера | 1080p FHD camera with privacy shutter |
| Виробник | ASUS |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 36 |
| Висота | 16.4 мм |
| Глибина | 212.8 мм |
| Також шукають | маленькі |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Покоління процесора Intel | 15-е покоління |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Ємність акумулятора | 70 Втг |
| Діагональ дисплея | 14" |
| Тип матриці | OLED |
| Інтерфейси та підключення | 2 х Thunderbolt 4 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Серія (модельний ряд) | Asus ExpertBook |
| Тип ноутбуку | портативний |
| Поверхня екрану | антиблікове покриття |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Відеокарта | Intel Graphics |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон |
| Бездротові технології | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | відсутні, розпаяна на МП |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 5.0 |
| Сенсорний екран | Multi-touch |
| Аудіосистема | Dolby Atmos |


Присоединятесь: