- Главная»
- Ноутбуки и аксессуары»
- Ноутбуки»
- От 16" до 18"»
- Ноутбук ASUS V16 V3607VM-TK154 (90NB16K1-M00BJ0) U1166836
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Ноутбук ASUS V16 V3607VM-TK154 (90NB16K1-M00BJ0) U1166836
0.0
Код товара: 454933
16", 1920x1200 (WUXGA), IPS, Intel Core 5 210H (2.2 - 4.8 ГГц), DDR - 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, NVIDIA GeForce RTX 5060, GPU - 8 ГБ, DLSS 4, DOS, 63 Втг, 1.75 кг
Под заказ
72,499.00
грн| Производитель | ASUS |
| Тип товара | ноутбуки 16-18" |
| Производитель | ASUS |
| Артикул | 90NB16K1-M00BJ0 |
| Колір | Чорний |
| Особливості | TPM модуль |
| Вага | 1.75 кг |
| Операційна система | DOS |
| Процесор | Intel Core 5 210H (2.2 - 4.8 ГГц) |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Яскравість | 300nits |
| Роздільна здатність | 1920x1200 (WUXGA) |
| Ширина | 357 мм |
| Модель | V16 V3607VM-TK154 |
| Веб-камера | FHD 1080p with Privacy Shutter |
| Виробник | ASUS |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 12 |
| Висота | 22 мм |
| Глибина | 250.7 мм |
| Також шукають | з великим об'ємом пам'яті |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Покоління процесора Intel | 14-е покоління |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Ємність акумулятора | 63 Втг |
| Діагональ дисплея | 16" |
| Тип матриці | IPS |
| Інтерфейси та підключення | HDMI 2.1 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Серія (модельний ряд) | Asus VivoBook |
| Тип ноутбуку | Ігровий |
| Поверхня екрану | антиблікове покриття |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Відеокарта | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.3 |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
| Серія дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Версія DLSS | DLSS 4 |
| Об'єм відеопам'яті | 8 ГБ |


Присоединятесь: