- Главная»
- Ноутбуки и аксессуары»
- Ноутбуки»
- От 16" до 18"»
- Ноутбук ASUS V16 V3607VP-TK078 (90NB16R1-M00570) U1166837
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Ноутбук ASUS V16 V3607VP-TK078 (90NB16R1-M00570) U1166837
0.0
Код товара: 454934
16", 1920x1200 (WUXGA), Intel Core 7 240H (1.8 - 5.2 Ггц), DDR - 32 ГБ, SSD - 1 ТБ, NVIDIA GeForce RTX 5070, GPU - 8 ГБ, DLSS 4, DOS, 1.95 кг
Под заказ
99,999.00
грн
Ноутбук ASUS Vivobook V16 V3607VP-TK078 поєднує продуктивність процесора Intel Core 7 із графікою NVIDIA GeForce RTX 5070. 16-дюймовий дисплей формату WUXGA з частотою 144 Гц і широким колірним охопленням підходить для роботи з контентом. Оперативна пам’ять 32 ГБ DDR5 та SSD-накопичувач забезпечують швидку обробку даних. Конфігурація без операційної системи дозволяє самостійно обрати програмне середовище.
Описание| Производитель | ASUS |
| Тип товара | ноутбуки 16-18" |
| Производитель | ASUS |
| Артикул | 90NB16R1-M00570 |
| Вага | 1.95 кг |
| Операційна система | DOS |
| Процесор | Intel Core 7 240H (1.8 - 5.2 Ггц) |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Роздільна здатність | 1920x1200 (WUXGA) |
| Модель | V16 V3607VP-TK078 |
| Веб-камера | 1080p FHD camera with privacy shutter |
| Виробник | ASUS |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 12 |
| Також шукають | з великим об'ємом пам'яті |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Діагональ дисплея | 16" |
| Тип накопичувача | SSD |
| Поверхня екрану | антиблікове покриття |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Відеокарта | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Бездротові технології | Bluetooth |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Серія дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Версія DLSS | DLSS 4 |
| Об'єм відеопам'яті | 8 ГБ |


Присоединятесь: