- Главная»
- Ноутбуки и аксессуары»
- Ноутбуки»
- От 10" до 15"»
- Ноутбук ASUS Vivobook 14 X1404VA-EB1526 (90NB13U2-M00LJ0) U1172360
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Ноутбук ASUS Vivobook 14 X1404VA-EB1526 (90NB13U2-M00LJ0) U1172360
0.0
Код товара: 456368
14", 1920х1080 (FullHD), IPS, Intel Core 5 120U (1.4 - 5 ГГц), DDR - 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, Intel Graphics, DOS, 1.4 кг
Под заказ
59,999.00
грн
ASUS Vivobook 14 X1404VA-EB1526 — компактний ноутбук із 14-дюймовим IPS-дисплеєм Full HD, орієнтований на щоденні задачі, навчання та роботу з документами. Процесор Intel® Core™ 5 120U забезпечує стабільну продуктивність у багатозадачних сценаріях і офісних застосунках. Конфігурація з 16 ГБ DDR5 пам’яті та SSD PCIe® 4.0 обсягом 512 ГБ забезпечує швидку роботу системи та застосунків. Легка конструкція та матовий екран підходять для мобільного використання.
Описание| Производитель | ASUS |
| Тип товара | ноутбуки 10-15" |
| Производитель | ASUS |
| Артикул | 90NB13U2-M00LJ0 |
| Вага | 1.4 кг |
| Операційна система | DOS |
| Процесор | Intel Core 5 120U (1.4 - 5 ГГц) |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Роздільна здатність | 1920х1080 (FullHD) |
| Модель | Vivobook 14 X1404VA-EB1526 |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Виробник | ASUS |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 12 |
| Також шукають | маленькі |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Діагональ дисплея | 14" |
| Тип матриці | IPS |
| Тип накопичувача | SSD |
| Поверхня екрану | антиблікове покриття |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Відеокарта | Intel Graphics |
| Бездротові технології | Bluetooth |


Присоединятесь: