- Главная»
- Ноутбуки и аксессуары»
- Ноутбуки»
- 15 "»
- Ноутбук ASUS Vivobook 15 M1502NAQ-BQ067 (90NB1841-M002Z0) U1166830
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Ноутбук ASUS Vivobook 15 M1502NAQ-BQ067 (90NB1841-M002Z0) U1166830
Ергономічна клавіатура ErgoSense
ASUS прагне вивести взаємодію людини з технологіями на новий рівень, більш інтуїтивний, ніж усе, що було раніше. Найновіша розробка компанії — клавіатура ASUS ErgoSense — дає змогу максимально зручно взаємодіяти з ноутбуком у гармонії з вашими рухами, відчуттями та дотиком. Ваш комфорт має для нас першочергове значення. Саме тому клавіатура ErgoSense зроблена неймовірно приємною на дотик, з оптимальною віддачею та ходом клавіш, розрахованими з високою точністю. Спробуйте клавіатуру ErgoSense — і ви незабаром виявите, що робота вдається вам без жодних зусиль.
Антибактеріальний захист з ефективністю 99%
На поверхні будь-якого ноутбука мешкають тисячі потенційно шкідливих бактерій. Щоб зробити пристрій більш гігієнічним, він має ексклюзивне захисне покриття ASUS AntiBacterial Guard— яке, згідно з проведеними дослідженнями, пригнічує ріст бактерій у 24-годинний період на 99%. Цей захист допоможе запобігти передачі шкідливих мікроорганізмів через контакт з поверхнями ноутбука.
Механічна шторка вебкамери
Вебкамера Vivobook 15 оснащена спеціальною шторкою. Закривши її, можна не боятися випадково активувати відеозв'язок.
Довершеність у кожній деталі
Для швидкого обміну даними з периферійними пристроями Vivobook 15 пропонує повний комплект інтерфейсів. Для підключення зовнішніх моніторів або проєкторів призначений відеовихід HDMI.
Ексклюзивна технологія ASUS WiFi Master
ASUS пропонує повний спектр технологій бездротового зв’язку. Vivobook 15 може оснащуватися бездротовим модулем стандарту Wi-Fi 6 та підтримує технологію ASUS WiFi Master, що покращує якість з’єднання.
| Производитель | ASUS |
| Тип товара | ноутбуки 15" |
| Производитель | ASUS |
| Артикул | 90NB1841-M002Z0 |
| Колір | блакитний |
| Особливості | українська клавіатура |
| Вага | 1.7 кг |
| Операційна система | DOS |
| Процесор | AMD Ryzen 5 150 (3.3 - 4.5 ГГц) |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Яскравість | 250nits |
| Роздільна здатність | 1920х1080 (FullHD) |
| Ширина | 359.7 мм |
| Модель | Vivobook 15 M1502NAQ-BQ067 |
| Веб-камера | 720p HD зі шторкою приватності |
| Виробник | ASUS |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 12 |
| Висота | 19.9 мм |
| Глибина | 232.5 мм |
| Також шукають | з великим об'ємом пам'яті |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Ємність акумулятора | 42 Втг |
| Діагональ дисплея | 15.6" |
| Тип матриці | IPS |
| Інтерфейси та підключення | 1 х USB 2.0 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Серія (модельний ряд) | Asus VivoBook |
| Тип ноутбуку | для роботи |
| Поверхня екрану | антиблікове покриття |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Відеокарта | Intel Graphics |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6 (802.11aх) |
| Покоління процесора AMD | Zen 3+ |


Присоединятесь: