- Главная»
- Ноутбуки и аксессуары»
- Ноутбуки»
- 15 "»
- Ноутбук ASUS Vivobook 15 X1504MA-BQ109 (90NB17I1-M005A0) U1168767
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Ноутбук ASUS Vivobook 15 X1504MA-BQ109 (90NB17I1-M005A0) U1168767
0.0
Код товара: 455368
15.6", 1920х1080 (FullHD), IPS, Intel Core 5 320, DDR - 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, Intel Graphics, 1.7 кг
Под заказ
59,499.00
грн
Ноутбук ASUS Vivobook 15 X1504MA-BQ109 — це сучасне рішення для роботи, навчання та повсякденного використання. Оснащений 15.6-дюймовим FHD IPS-дисплеєм із матовим покриттям, він забезпечує комфортну роботу навіть при тривалому використанні. Процесор Intel® Core™ 5 Processor 320 у поєднанні з 16 ГБ DDR5 оперативної пам’яті та швидким SSD на 512 ГБ гарантує стабільну продуктивність. Підсвічувана клавіатура, Wi-Fi 6 та сучасний набір портів роблять ноутбук зручним для щоденних задач. Стильний блакитний корпус додає моделі сучасного вигляду.
Описание| Производитель | ASUS |
| Тип товара | ноутбуки 15" |
| Производитель | ASUS |
| Артикул | 90NB17I1-M005A0 |
| Вага | 1.7 кг |
| Процесор | Intel Core 5 320 |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Роздільна здатність | 1920х1080 (FullHD) |
| Модель | Vivobook 15 X1504MA-BQ109 |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Виробник | ASUS |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 12 |
| Також шукають | дешеві |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Діагональ дисплея | 15.6" |
| Тип матриці | IPS |
| Тип накопичувача | SSD |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Відеокарта | Intel Graphics |
| Бездротові технології | Bluetooth |


Присоединятесь: