- Главная»
- Ноутбуки и аксессуары»
- Ноутбуки»
- 15 "»
- Ноутбук ASUS Vivobook 15 X1504MA-BQ131W (90NB17I2-M00550) U1172363
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Ноутбук ASUS Vivobook 15 X1504MA-BQ131W (90NB17I2-M00550) U1172363
0.0
Код товара: 456371
15.6", 1920х1080 (FullHD), IPS, Intel Core 7 350 (up to 4.80 GHz), DDR - 16 ГБ, SSD - 1 ТБ, Intel Graphics, Windows 11 Home, 1.7 кг
Под заказ
83,499.00
грн
ASUS Vivobook 15 X1504MA-BQ131W — ноутбук із 15,6-дюймовим IPS-дисплеєм Full HD для щоденних робочих і навчальних задач. Процесор Intel® Core™ 7 350 із підтримкою Intel® NPU забезпечує продуктивність у багатозадачних сценаріях і роботі з AI-функціями. 16 ГБ DDR5 пам’яті та SSD PCIe® 4.0 обсягом 1 ТБ сприяють швидкій роботі системи та зберіганню великих обсягів даних. Попередньо встановлена Windows 11 Home забезпечує готовність до використання з коробки.
Описание| Производитель | ASUS |
| Тип товара | ноутбуки 15" |
| Производитель | ASUS |
| Артикул | 90NB17I2-M00550 |
| Вага | 1.7 кг |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Процесор | Intel Core 7 350 (up to 4.80 GHz) |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Роздільна здатність | 1920х1080 (FullHD) |
| Модель | Vivobook 15 X1504MA-BQ131W |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Виробник | ASUS |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 12 |
| Також шукають | з великим об'ємом пам'яті |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Діагональ дисплея | 15.6" |
| Тип матриці | IPS |
| Тип накопичувача | SSD |
| Поверхня екрану | антиблікове покриття |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Відеокарта | Intel Graphics |
| Бездротові технології | Bluetooth |


Присоединятесь: