- Главная»
- Ноутбуки и аксессуары»
- Ноутбуки»
- 15 "»
- Ноутбук ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ4053 (90NB13Y1-M01MM0) U1166861
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Ноутбук ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ4053 (90NB13Y1-M01MM0) U1166861
0.0
Код товара: 454687
15.6", 1920х1080 (FullHD), IPS, Intel Core 7 150U (1.2 - 5.4 ГГц), DDR - 16 ГБ, SSD - 1 ТБ, Intel Iris Xe Graphics, без операційної системи, 42 Втг, 1.7 кг
Под заказ
41,999.00
грн| Производитель | ASUS |
| Тип товара | ноутбуки 15" |
| Производитель | ASUS |
| Артикул | 90NB13Y1-M01MM0 |
| Особливості | українська клавіатура |
| Вага | 1.7 кг |
| Операційна система | без операційної системи |
| Процесор | Intel Core 7 150U (1.2 - 5.4 ГГц) |
| Роздільна здатність | 1920х1080 (FullHD) |
| Модель | Vivobook 15 X1504VA-BQ4053 |
| Веб-камера | 720p HD |
| Виробник | ASUS |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 12 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Покоління процесора Intel | 14-е покоління |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Ємність акумулятора | 42 Втг |
| Діагональ дисплея | 15.6" |
| Тип матриці | IPS |
| Інтерфейси та підключення | 2 x USB 3.2 Gen 1 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Серія (модельний ряд) | Asus VivoBook |
| Тип ноутбуку | для роботи |
| Поверхня екрану | матова |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Відеокарта | Intel Iris Xe Graphics |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 1 |
| Кількість слотів M.2 | 1 |


Присоединятесь: