- Главная»
- Ноутбуки и аксессуары»
- Ноутбуки»
- От 16" до 18"»
- Ноутбук ASUS Vivobook 16 OLED M1605NAQ-SH055 (90NB1831-M001Z0) U1167895
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Ноутбук ASUS Vivobook 16 OLED M1605NAQ-SH055 (90NB1831-M001Z0) U1167895
0.0
Код товара: 455125
16", 1920x1200 (WUXGA), OLED, AMD Ryzen 5 150 (3.3 - 4.5 ГГц), DDR - 16 ГБ, SSD - 1 ТБ, AMD Radeon Graphics, без операційної системи, 50 Втг, 1.68 кг
Под заказ
39,999.00
грн| Производитель | ASUS |
| Тип товара | ноутбуки 16-18" |
| Производитель | ASUS |
| Артикул | 90NB1831-M001Z0 |
| Колір | Чорний |
| Особливості | українська клавіатура |
| Вага | 1.68 кг |
| Операційна система | без операційної системи |
| Процесор | AMD Ryzen 5 150 (3.3 - 4.5 ГГц) |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Яскравість | 300nits |
| Роздільна здатність | 1920x1200 (WUXGA) |
| Ширина | 358.7 мм |
| Модель | Vivobook 16 OLED M1605NAQ-SH055 |
| Веб-камера | 720p HD Privacy shutter |
| Виробник | ASUS |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 12 |
| Висота | 19.9 мм |
| Глибина | 249.5 мм |
| Також шукають | дешеві |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Ємність акумулятора | 50 Втг |
| Діагональ дисплея | 16" |
| Тип матриці | OLED |
| Інтерфейси та підключення | 1 х USB 2.0 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Серія (модельний ряд) | Asus VivoBook |
| Тип ноутбуку | для роботи |
| Поверхня екрану | глянсова |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Відеокарта | AMD Radeon Graphics |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6 (802.11aх) |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 1 |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 |
| Покоління процесора AMD | Zen 3+ |


Присоединятесь: