- Главная»
- Ноутбуки и аксессуары»
- Ноутбуки»
- От 16" до 18"»
- Ноутбук ASUS Vivobook 17 X1704VA-AU980 (90NB13X2-M00H70) U1166127
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Ноутбук ASUS Vivobook 17 X1704VA-AU980 (90NB13X2-M00H70) U1166127
0.0
Код товара: 454620
17.3", 1920х1080 (FullHD), IPS, Intel Core 5 120U (0.9 - 5.0 ГГц), DDR - 16 ГБ, SSD - 1 ТБ, Intel Iris Graphics, без операційної системи, 50 Втг, 2.1 кг
Под заказ
42,999.00
грн| Производитель | ASUS |
| Тип товара | ноутбуки 16-18" |
| Производитель | ASUS |
| Артикул | 90NB13X2-M00H70 |
| Колір | синій |
| Особливості | українська клавіатура |
| Вага | 2.1 кг |
| Операційна система | без операційної системи |
| Процесор | Intel Core 5 120U (0.9 - 5.0 ГГц) |
| Яскравість | 250nits |
| Роздільна здатність | 1920х1080 (FullHD) |
| Ширина | 399 мм |
| Модель | Vivobook 17 X1704VA-AU980 |
| Веб-камера | 720p HD |
| Виробник | ASUS |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 12 |
| Висота | 20 мм |
| Глибина | 254 мм |
| Також шукають | з великим об'ємом пам'яті |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Покоління процесора Intel | 15-е покоління |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Ємність акумулятора | 50 Втг |
| Діагональ дисплея | 17.3" |
| Тип матриці | IPS |
| Інтерфейси та підключення | 1 х USB 2.0 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Серія (модельний ряд) | Asus VivoBook |
| Тип ноутбуку | для роботи |
| Поверхня екрану | антиблікове покриття |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Відеокарта | Intel Iris Graphics |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6 (802.11aх) |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 1 |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |


Присоединятесь: