- Главная»
- Ноутбуки и аксессуары»
- Ноутбуки»
- От 16" до 18"»
- Ноутбук ASUS Vivobook 18 M1807GA-S8004W (90NB17Y1-M00070) U1166832
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Ноутбук ASUS Vivobook 18 M1807GA-S8004W (90NB17Y1-M00070) U1166832
0.0
Код товара: 454930
18", 1920x1200 (WUXGA), IPS, AMD Ryzen AI 7 445 (3.4 - 4.6 ГГц), DDR - 32 ГБ, SSD - 1 ТБ, AMD Radeon Graphics, Windows 11 Home, 70 Втг, 2.6 кг
Под заказ
63,999.00
грн| Производитель | ASUS |
| Тип товара | ноутбуки 16-18" |
| Производитель | ASUS |
| Артикул | 90NB17Y1-M00070 |
| Колір | блакитний |
| Вага | 2.6 кг |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Процесор | AMD Ryzen AI 7 445 (3.4 - 4.6 ГГц) |
| Ємність батареї | 4 cell |
| Яскравість | 300nits |
| Роздільна здатність | 1920x1200 (WUXGA) |
| Ширина | 402.5 мм |
| Модель | Vivobook 18 M1807GA-S8004W |
| Веб-камера | FHD camera with IR function to support Windows Hello ; With privacy shutter |
| Виробник | ASUS |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 12 |
| Висота | 19.9 мм |
| Глибина | 274.5 мм |
| Також шукають | з великим об'ємом пам'яті |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Ємність акумулятора | 70 Втг |
| Діагональ дисплея | 18" |
| Тип матриці | IPS |
| Інтерфейси та підключення | HDMI 2.1 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Серія (модельний ряд) | Asus VivoBook |
| Тип ноутбуку | для роботи |
| Поверхня екрану | антиблікове покриття |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Відеокарта | AMD Radeon Graphics |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.4 |
| Покоління процесора AMD | Zen 5 |


Присоединятесь: