- Главная»
- Ноутбуки и аксессуары»
- Ноутбуки»
- От 16" до 18"»
- Ноутбук ASUS Vivobook 18 M1807GA-S8005 (90NB17Y1-M000B0) U1172368
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Ноутбук ASUS Vivobook 18 M1807GA-S8005 (90NB17Y1-M000B0) U1172368
0.0
Код товара: 456376
18", 1920x1200 (WUXGA), IPS, AMD Ryzen AI 5 430, DDR - 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, AMD Radeon 840M, без операційної системи, 70 Втг, 2.6 кг
Под заказ
70,499.00
грнБільше занурення
ASUS Vivobook 18 оснащений яскравим IPS-дисплеєм зі співвідношенням сторін 16:10, роздільною здатністю Full HD, частотою оновлення 144 Гц і вражаючим співвідношенням до корпусу – 90%. Насолоджуйтеся великим і яскравим зображенням на цьому тонкому й легкому ноутбуку ASUS.
Більш надійний Підготовка ASUS Vivobook 18 до нових справ не відніме багато часу: технологія прискореного заряджання забезпечує зростання рівня заряду акумулятора від 0 до 60% усього за 49 хвилин!
Широкий набір інтерфейсів ASUS Vivobook 18 оснащено широким набором інтерфейсних портів. Він пропонує по два порти USB 3.2 Gen 1 Type-A і USB 3.2 Gen 1 Type-C з підтримкою швидкого заряджання, вихід HDMI та комбінований аудіороз’єм. Крім того, завдяки модулю Wi-Fi 6 ви зможете безперешкодно користуватися хмарними сервісами штучного інтелекту.
Стильний ноутбук ASUS Vivobook 18 вагою всього 2.6 кг і товщиною 1.86 см поєднує в собі ефективність, продуктивність і портативність. Його елегантний синій колір Quiet Blue втілює спокій і комфортну атмосферу.
Комфортний Клавіатура ASUS ErgoSense є тихою й неймовірно приємною на дотик, з оптимальною віддачею і ходом клавіш, розрахованими з високою точністю.
Більш інтуїтивний Інтелектуальні жести ASUS Smart Gesture дозволяють регулювати гучність звуку, яскравість зображення, прокручувати часову шкалу та багато іншого всього одним дотиком! Тачпад із гладкою поверхнею розроблений для комфортної роботи. На нього за допомогою методу фізичного осадження з парової фази (PVD) нанесено високотехнологічне гідрофобне покриття, яке запобігає появі слідів від пальців і надає тачпаду більшої стійкості до зношування.
Більш захищений
Захист вашої конфіденційності є не просто нашим пріоритетом, це сама основа наших інновацій, що дозволяє вам із впевненістю користуватися всіма можливостями сучасних технологій.
Збалансований звук Аудіосистему цього ноутбука розроблено у співробітництві з експертами компанії Dirac, відомого виробника професійних аудіорішень. Вона забезпечує найбільш чисте й збалансоване звучання, яке ви коли-небудь чули на ПК, ноутбуку або планшеті. Розкрийте весь потенціал аудіосистеми свого ноутбука й насолоджуйтеся ширшим і глибшим звуковим ландшафтом.
Вище гучність ASUS Audio Booster використовує унікальні аудіоалгоритми, щоб підвищити гучність звуку до 1.5 раза та вивести звучання на новий рівень.
Вище чіткість ASUS Vivobook 18 відтворює більш чисте та якісне звучання, ніж звичайний ноутбук, особливо на низьких частотах.
Більше точності Оскільки все більше людей зараз вчаться й працюють із дому, використовуючи як засіб спілкування відеозв’язок, фахівці ASUS розробили технологію ефективного шумозаглушення на основі машинного навчання. Застосовуючи алгоритми машинного навчання, вона ефективно відфільтровує сторонні звуки, залишаючи лише голоси співрозмовників. Функція ASUS AI Noise-Canceling Microphone у програмному центрі MyASUS відфільтровує навколишні шуми, щоб ви чітко чули всіх співрозмовників. Натисніть кнопку відтворення, щоб випробувати систему інтелектуального шумозаглушення. Натисніть кнопку відтворення, щоб випробувати систему інтелектуального шумозаглушення ASUS. Увімкніть звук, щоб почути ефект від шумозаглушення.
Більше можливостей У відеозв’язку може брати участь не тільки один, але й кілька доповідачів, розташованих довкола одного ноутбука. Вдосконалена система, яку можна увімкнути у програмі MyASUS, визначає напрямки джерел звуку та оптимізує гучність, що забезпечує найкращу якість звуку під час відеодзвінків.
Якісне зображення Технологія ASUS 3D Noise Reduction (3DNR) здатна значно покращувати якість зображення, отриманого за допомогою вебкамери.
Міцний Цей ноутбук відзначається підвищеною надійністю, підтвердженням чого є успішне проходження ним випробувань на відповідність військово-промисловому стандарту MIL-STD 810H. Такі випробування містили перевірку працездатності в найсуворіших умовах експлуатації. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв і позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
ОписаниеБільш надійний Підготовка ASUS Vivobook 18 до нових справ не відніме багато часу: технологія прискореного заряджання забезпечує зростання рівня заряду акумулятора від 0 до 60% усього за 49 хвилин!
Широкий набір інтерфейсів ASUS Vivobook 18 оснащено широким набором інтерфейсних портів. Він пропонує по два порти USB 3.2 Gen 1 Type-A і USB 3.2 Gen 1 Type-C з підтримкою швидкого заряджання, вихід HDMI та комбінований аудіороз’єм. Крім того, завдяки модулю Wi-Fi 6 ви зможете безперешкодно користуватися хмарними сервісами штучного інтелекту.
Стильний ноутбук ASUS Vivobook 18 вагою всього 2.6 кг і товщиною 1.86 см поєднує в собі ефективність, продуктивність і портативність. Його елегантний синій колір Quiet Blue втілює спокій і комфортну атмосферу.
Комфортний Клавіатура ASUS ErgoSense є тихою й неймовірно приємною на дотик, з оптимальною віддачею і ходом клавіш, розрахованими з високою точністю.
Більш інтуїтивний Інтелектуальні жести ASUS Smart Gesture дозволяють регулювати гучність звуку, яскравість зображення, прокручувати часову шкалу та багато іншого всього одним дотиком! Тачпад із гладкою поверхнею розроблений для комфортної роботи. На нього за допомогою методу фізичного осадження з парової фази (PVD) нанесено високотехнологічне гідрофобне покриття, яке запобігає появі слідів від пальців і надає тачпаду більшої стійкості до зношування.
Більш захищений
Захист вашої конфіденційності є не просто нашим пріоритетом, це сама основа наших інновацій, що дозволяє вам із впевненістю користуватися всіма можливостями сучасних технологій.
Збалансований звук Аудіосистему цього ноутбука розроблено у співробітництві з експертами компанії Dirac, відомого виробника професійних аудіорішень. Вона забезпечує найбільш чисте й збалансоване звучання, яке ви коли-небудь чули на ПК, ноутбуку або планшеті. Розкрийте весь потенціал аудіосистеми свого ноутбука й насолоджуйтеся ширшим і глибшим звуковим ландшафтом.
Вище гучність ASUS Audio Booster використовує унікальні аудіоалгоритми, щоб підвищити гучність звуку до 1.5 раза та вивести звучання на новий рівень.
Вище чіткість ASUS Vivobook 18 відтворює більш чисте та якісне звучання, ніж звичайний ноутбук, особливо на низьких частотах.
Більше точності Оскільки все більше людей зараз вчаться й працюють із дому, використовуючи як засіб спілкування відеозв’язок, фахівці ASUS розробили технологію ефективного шумозаглушення на основі машинного навчання. Застосовуючи алгоритми машинного навчання, вона ефективно відфільтровує сторонні звуки, залишаючи лише голоси співрозмовників. Функція ASUS AI Noise-Canceling Microphone у програмному центрі MyASUS відфільтровує навколишні шуми, щоб ви чітко чули всіх співрозмовників. Натисніть кнопку відтворення, щоб випробувати систему інтелектуального шумозаглушення. Натисніть кнопку відтворення, щоб випробувати систему інтелектуального шумозаглушення ASUS. Увімкніть звук, щоб почути ефект від шумозаглушення.
Більше можливостей У відеозв’язку може брати участь не тільки один, але й кілька доповідачів, розташованих довкола одного ноутбука. Вдосконалена система, яку можна увімкнути у програмі MyASUS, визначає напрямки джерел звуку та оптимізує гучність, що забезпечує найкращу якість звуку під час відеодзвінків.
Якісне зображення Технологія ASUS 3D Noise Reduction (3DNR) здатна значно покращувати якість зображення, отриманого за допомогою вебкамери.
Міцний Цей ноутбук відзначається підвищеною надійністю, підтвердженням чого є успішне проходження ним випробувань на відповідність військово-промисловому стандарту MIL-STD 810H. Такі випробування містили перевірку працездатності в найсуворіших умовах експлуатації. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв і позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
| Производитель | ASUS |
| Тип товара | ноутбуки 16-18" |
| Производитель | ASUS |
| Артикул | 90NB17Y1-M000B0 |
| Додатково | Зарядка від USB |
| Особливості | українська клавіатура |
| Вага | 2.6 кг |
| Операційна система | без операційної системи |
| Процесор | AMD Ryzen AI 5 430 |
| Роздільна здатність | 1920x1200 (WUXGA) |
| Модель | Vivobook 18 M1807GA-S8005 |
| Веб-камера | Камера стандарту FHD з ІЧ датчиком для підтримки Windows HelloІз захисною шторкою |
| Виробник | ASUS |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 12 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Ємність акумулятора | 70 Втг |
| Діагональ дисплея | 18" |
| Тип матриці | IPS |
| Інтерфейси та підключення | 2 x USB 3.2 Gen 1 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Серія (модельний ряд) | Asus VivoBook |
| Тип ноутбуку | для роботи |
| Поверхня екрану | матова |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Відеокарта | AMD Radeon 840M |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 1 |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Покоління процесора AMD | Zen 5 |


Присоединятесь: