- Главная»
- Ноутбуки и аксессуары»
- Ноутбуки»
- От 16" до 18"»
- Ноутбук ASUS Vivobook 18 M1807GA-S8008 (90NB17Y1-M00090) U1172369
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Ноутбук ASUS Vivobook 18 M1807GA-S8008 (90NB17Y1-M00090) U1172369
0.0
Код товара: 456377
18", 1920x1200 (WUXGA), AMD Ryzen AI 7 445 (3.4 - 4.6 ГГц), DDR - 16 ГБ, SSD - 1 ТБ, AMD Radeon Graphics, DOS, 70 Втг, 2.6 кг
Под заказ
85,999.00
грн
ASUS Vivobook 18 M1807GA-S8008 — ноутбук із великим 18-дюймовим IPS-дисплеєм формату WUXGA, орієнтований на повсякденну роботу, навчання, створення контенту та мультимедійні сценарії. Процесор AMD Ryzen™ AI 7 445 із модулем AMD XDNA™ NPU забезпечує продуктивність для багатозадачності та застосунків із підтримкою функцій штучного інтелекту. Екран із частотою оновлення 144 Гц, покриттям 100% sRGB і матовою поверхнею сприяє комфортному перегляду контенту та роботі з графікою. SSD-накопичувач обсягом 1 ТБ і оперативна пам’ять DDR5 дають змогу працювати з великими файлами та швидко запускати програми.
Описание| Производитель | ASUS |
| Тип товара | ноутбуки 16-18" |
| Производитель | ASUS |
| Артикул | 90NB17Y1-M00090 |
| Вага | 2.6 кг |
| Операційна система | DOS |
| Процесор | AMD Ryzen AI 7 445 (3.4 - 4.6 ГГц) |
| Ємність батареї | 4 cell |
| Роздільна здатність | 1920x1200 (WUXGA) |
| Модель | Vivobook 18 M1807GA-S8008 |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Виробник | ASUS |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 12 |
| Також шукають | з великим об'ємом пам'яті |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Ємність акумулятора | 70 Втг |
| Діагональ дисплея | 18" |
| Тип накопичувача | SSD |
| Поверхня екрану | антиблікове покриття |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Відеокарта | AMD Radeon Graphics |
| Бездротові технології | Bluetooth |


Присоединятесь: