- Главная»
- Ноутбуки и аксессуары»
- Ноутбуки»
- От 16" до 18"»
- Ноутбук ASUS Vivobook 18 M1807GA-S8009 (90NB17Y1-M000A0) U1163055
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Ноутбук ASUS Vivobook 18 M1807GA-S8009 (90NB17Y1-M000A0) U1163055
0.0
Код товара: 454229
18", 1920x1200 (WUXGA), IPS, AMD Ryzen AI 5 430, DDR - 16 ГБ, SSD - 1 ТБ, AMD Radeon Graphics, DOS, акумулятор - 70 Втг, 2.45 кг
Под заказ
51,999.00
грн
ASUS Vivobook 18 M1807GA-S8009 — ноутбук із великим 18-дюймовим IPS-дисплеєм формату 16:10 та частотою оновлення 144 Гц. Платформа базується на процесорі AMD Ryzen AI 5 430 із підтримкою NPU для AI-навантажень. Конфігурація доповнена 16 ГБ DDR5 та SSD PCIe 4.0 обсягом 1 ТБ. Екран із покриттям 100% sRGB орієнтований на роботу з графікою та контентом.
Описание| Производитель | ASUS |
| Тип товара | ноутбуки 16-18" |
| Производитель | ASUS |
| Артикул | 90NB17Y1-M000A0 |
| Вага | 2.45 кг |
| Операційна система | DOS |
| Процесор | AMD Ryzen AI 5 430 |
| Ємність батареї | 4 cell |
| Роздільна здатність | 1920x1200 (WUXGA) |
| Модель | Vivobook 18 M1807GA-S8009 |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Виробник | ASUS |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 12 |
| Також шукають | з великим об'ємом пам'яті |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Ємність акумулятора | 70 Втг |
| Діагональ дисплея | 18" |
| Тип матриці | IPS |
| Тип накопичувача | SSD |
| Поверхня екрану | антиблікове покриття |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Відеокарта | AMD Radeon Graphics |
| Бездротові технології | Bluetooth |


Присоединятесь: