- Главная»
- Ноутбуки и аксессуары»
- Ноутбуки»
- От 16" до 18"»
- Ноутбук ASUS Vivobook S 16 S3607QA-SH042W (90NB16C2-M002X0) U1163056
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Ноутбук ASUS Vivobook S 16 S3607QA-SH042W (90NB16C2-M002X0) U1163056
0.0
Код товара: 454230
16", 1920x1200 (WUXGA), OLED, Qualcomm Snapdragon X X1 26 100 (2.98 ГГц), DDR - 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, Qualcomm Adreno, Windows 11 Home, акумулятор - 70 Втг, 1.74 кг
Под заказ
52,699.00
грн
ASUS Vivobook S 16 S3607QA-SH042W — ноутбук на базі ARM-платформи Snapdragon X X1 26 100 із вбудованим NPU для AI-навантажень. 16-дюймовий OLED-дисплей формату 16:10 забезпечує високу контрастність і точність кольорів. Конфігурація включає 16 ГБ LPDDR5X та SSD PCIe 4.0 на 512 ГБ. Система працює під керуванням Windows 11 та орієнтована на мобільну продуктивність.
Описание| Производитель | ASUS |
| Тип товара | ноутбуки 16-18" |
| Производитель | ASUS |
| Артикул | 90NB16C2-M002X0 |
| Вага | 1.74 кг |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon X X1 26 100 (2.98 ГГц) |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Роздільна здатність | 1920x1200 (WUXGA) |
| Модель | Vivobook S 16 S3607QA-SH042W |
| Веб-камера | 1080p FHD camera with privacy shutter |
| Виробник | ASUS |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 12 |
| Також шукають | з великим об'ємом пам'яті |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Ємність акумулятора | 70 Втг |
| Діагональ дисплея | 16" |
| Тип матриці | OLED |
| Тип накопичувача | SSD |
| Поверхня екрану | глянсова |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Відеокарта | Qualcomm Adreno |
| Бездротові технології | Bluetooth |
| Серія дискретної відеокарти | Qualcomm Adreno |


Присоединятесь: