- Главная»
- Ноутбуки и аксессуары»
- Ноутбуки»
- От 10" до 15"»
- Ноутбук ASUS Zenbook 14 OLED UM3406GA-QD009 (90NB17R1-M000B0) U1166125
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Ноутбук ASUS Zenbook 14 OLED UM3406GA-QD009 (90NB17R1-M000B0) U1166125
0.0
Код товара: 454618
14", 1920x1200 (WUXGA), OLED, AMD Ryzen AI 7 445 (3.4 - 4.6 ГГц), DDR - 32 ГБ, SSD - 1 ТБ, AMD Radeon 840M, без операційної системи, 75 Втг, 1.2 кг
Под заказ
69,999.00
грн| Производитель | ASUS |
| Тип товара | ноутбуки 10-15" |
| Производитель | ASUS |
| Артикул | 90NB17R1-M000B0 |
| Колір | Чорний |
| Додатково | MIL-STD-810H |
| Особливості | українська клавіатура |
| Вага | 1.2 кг |
| Операційна система | без операційної системи |
| Процесор | AMD Ryzen AI 7 445 (3.4 - 4.6 ГГц) |
| Ємність батареї | 4 cell |
| Роздільна здатність | 1920x1200 (WUXGA) |
| Ширина | 312.4 мм |
| Модель | Zenbook 14 OLED UM3406GA-QD009 |
| Веб-камера | Камера стандарту FHD з ІЧ датчиком для підтримки Windows HelloІз захисною шторкою |
| Виробник | ASUS |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 24 |
| Висота | 14.9 мм |
| Глибина | 220.1 мм |
| Також шукають | маленькі |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Ємність акумулятора | 75 Втг |
| Діагональ дисплея | 14" |
| Тип матриці | OLED |
| Інтерфейси та підключення | 1 x USB 4.0 Type-C |
| Тип накопичувача | SSD |
| Серія (модельний ряд) | Asus Zenbook |
| Тип ноутбуку | для роботи |
| Поверхня екрану | глянсова |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Відеокарта | AMD Radeon 840M |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.4 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | відсутні, розпаяна на МП |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Покоління процесора AMD | Zen 5 |
| Аудіосистема | Harman Kardon |


Присоединятесь: