- Главная»
- Ноутбуки и аксессуары»
- Ноутбуки»
- От 10" до 15"»
- Ноутбук ASUS Zenbook 14 OLED UX3405CA-ST1262 (90NB14W2-M01V90) U1166122
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Ноутбук ASUS Zenbook 14 OLED UX3405CA-ST1262 (90NB14W2-M01V90) U1166122
0.0
Код товара: 454615
14", 2880x1800 (Retina), OLED, Intel Core Ultra 5 225H (1.3 - 4.9 ГГц), DDR - 16 ГБ, SSD - 1 ТБ, Intel Arc Graphics, без операційної системи, 75 Втг, 1.2 кг
Под заказ
59,999.00
грн| Производитель | ASUS |
| Тип товара | ноутбуки 10-15" |
| Производитель | ASUS |
| Артикул | 90NB14W2-M01V90 |
| Колір | сріблястий |
| Особливості | українська клавіатура |
| Вага | 1.2 кг |
| Операційна система | без операційної системи |
| Процесор | Intel Core Ultra 5 225H (1.3 - 4.9 ГГц) |
| Ємність батареї | 4 cell |
| Роздільна здатність | 2880x1800 (Retina) |
| Ширина | 312.4 мм |
| Модель | Zenbook 14 OLED UX3405CA-ST1262 |
| Веб-камера | Камера FHD з функцією ІЧ для підтримки Windows HelloЗі шторкою приватності |
| Виробник | ASUS |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 12 |
| Висота | 14.9 мм |
| Глибина | 220.1 мм |
| Також шукають | маленькі |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Покоління процесора Intel | 14-е покоління |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Ємність акумулятора | 75 Втг |
| Діагональ дисплея | 14" |
| Тип матриці | OLED |
| Інтерфейси та підключення | 2 х Thunderbolt 4 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Серія (модельний ряд) | Asus Zenbook |
| Тип ноутбуку | для роботи |
| Поверхня екрану | глянсова |
| Кількість ядер процесора | 14 |
| Відеокарта | Intel Arc Graphics |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.4 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | відсутні, розпаяна на МП |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Аудіосистема | Harman Kardon |


Присоединятесь: