- Главная»
- Ноутбуки и аксессуары»
- Ноутбуки»
- От 16" до 18"»
- Ноутбук ASUS Zenbook S16 UM5606GA-SS201X (90NB17H5-M009H0) U1166126
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Ноутбук ASUS Zenbook S16 UM5606GA-SS201X (90NB17H5-M009H0) U1166126
0.0
Код товара: 454619
16", 2880x1800 (Retina), OLED, AMD Ryzen AI 9 465 (2.0 - 5.0 ГГц), DDR - 32 ГБ, SSD - 2 Тб, AMD Radeon 880M Graphics, Windows 11 Pro, 83 Втг, 1.5 кг
Под заказ
99,999.00
грн| Производитель | ASUS |
| Тип товара | ноутбуки 16-18" |
| Производитель | ASUS |
| Артикул | 90NB17H5-M009H0 |
| Колір | сірий |
| Додатково | MIL-STD-810H |
| Особливості | українська клавіатура |
| Вага | 1.5 кг |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Процесор | AMD Ryzen AI 9 465 (2.0 - 5.0 ГГц) |
| Ємність батареї | 4 cell |
| Яскравість | 500nits |
| Роздільна здатність | 2880x1800 (Retina) |
| Ширина | 353.6 мм |
| Модель | Zenbook S16 UM5606GA-SS201X |
| Веб-камера | Камера стандарту FHD з ІЧ датчиком для підтримки Windows Hello |
| Виробник | ASUS |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 12 |
| Висота | 12.9 мм |
| Глибина | 243 мм |
| Також шукають | тонкі |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Об'єм SSD | 2 Тб |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Ємність акумулятора | 83 Втг |
| Діагональ дисплея | 16" |
| Тип матриці | OLED |
| Інтерфейси та підключення | 2 x USB 4.0 Type-C |
| Тип накопичувача | SSD |
| Серія (модельний ряд) | Asus Zenbook |
| Тип ноутбуку | для роботи |
| Поверхня екрану | глянсова |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Відеокарта | AMD Radeon 880M Graphics |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.4 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | відсутні, розпаяна на МП |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Покоління процесора AMD | Zen 5 |
| Кардрідер | Card-reader |


Присоединятесь: