- Главная»
- Ноутбуки и аксессуары»
- Ноутбуки»
- 15 "»
- Ноутбук Dell Inspiron 3530 (3530-8026) U1146882
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Ноутбук Dell Inspiron 3530 (3530-8026) U1146882
0.0
Код товара: 453091
15.6", 1920х1080 (FullHD), IPS, Intel Core i5-1334U (0.9 - 4.6 ГГц), DDR - 16 ГБ, SSD - 1 ТБ, Intel Iris Graphics, Windows 11 Home, 41 Втг, 1.7 кг
Под заказ
34,999.00
грн| Производитель | DELL |
| Тип товара | ноутбуки 15" |
| Производитель | DELL |
| Артикул | 3530-8026 |
| Колір | Чорний |
| Вага | 1.7 кг |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Процесор | Intel Core i5-1334U (0.9 - 4.6 ГГц) |
| Яскравість | 250nits |
| Роздільна здатність | 1920х1080 (FullHD) |
| Ширина | 359 мм |
| Модель | Inspiron 3530 |
| Веб-камера | Full HD, 1080p |
| Виробник | Dell |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 12 |
| Висота | 18 мм |
| Глибина | 235 мм |
| Також шукають | з великим об'ємом пам'яті |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Покоління процесора Intel | 13-е покоління |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Ємність акумулятора | 41 Втг |
| Діагональ дисплея | 15.6" |
| Тип матриці | IPS |
| Інтерфейси та підключення | 1 х USB 2.0 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Серія (модельний ряд) | Dell Inspiron |
| Тип ноутбуку | для роботи |
| Поверхня екрану | антиблікове покриття |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Відеокарта | Intel Iris Graphics |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6 (802.11aх) |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
| Кардрідер | Card-reader |
| Заявлений час роботи (годин) | 4 |


Присоединятесь: