- Главная»
- Ноутбуки и аксессуары»
- Ноутбуки»
- От 16" до 18"»
- Ноутбук Dream Machines RG5050-17 (RG5050-17UA35) U1172389
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Ноутбук Dream Machines RG5050-17 (RG5050-17UA35) U1172389
Поринайте у реалістичні віртуальні світи, ефективно працюйте з графікою та переглядайте відео у високій роздільній здатності з ігровим ноутбуком Dream Machines RG5050-17UA35.
Цей ноутбук оснащений потужним процесором Intel Core i7 та високопродуктивною графічною системою NVIDIA GeForce RTX 5050. Така конфігурація забезпечує блискавичну швидкість і стабільний FPS у найдинамічніших іграх.
Оперативна пам’ять об’ємом 16 ГБ гарантує миттєвий відгук системи у багатозадачному режимі. Швидкісний SSD-накопичувач на 1 ТБ надає об'ємне й надійне сховище для ваших файлів.
Full HD дисплей із частотою оновлення 144 Гц та IPS-матрицею дарує чітке, яскраве та плавне зображення під широкими кутами огляду. Антивідблискове покриття екрана дозволяє комфортно працювати чи грати, навіть якщо джерело світла розташоване за вашою спиною.
Із вбудованими FHD-веб-камерою, мікрофонами та стереодинаміками Sound Blaster Studio+ ви завжди готові як до швидкого зідзвону в Discord під час ігрової сесії, так і до дистанційного навчання чи робочих відеоконференцій.
Клавіатура з підсвічуванням та високоточний тачпад забезпечують повний контроль і комфортну роботу навіть в умовах недостатнього освітлення.
Dream Machines RG5050-17UA35 оснащений сучасним набором роз’ємів, серед яких цифровий порт HDMI для підключення зовнішніх моніторів чи проєкторів, а також швидкісні інтерфейси USB-A та USB Type-C для периферії та накопичувачів.
Надійне з’єднання з мережею без затримок у мережевих баталіях забезпечують високошвидкісний інтерфейс Gigabit Ethernet та передова бездротова технологія Wi-Fi 7.
Система охолодження Dream Cooling із модернізованими тепловими трубками ефективно відводить тепло від ключових компонентів, що гарантує оптимальну температуру ноутбука навіть під час найінтенсивніших геймерських сесій.
| Производитель | Dream Machines |
| Тип товара | ноутбуки 16-18" |
| Производитель | Dream Machines |
| Артикул | RG5050-17UA35 |
| Колір | Чорний |
| Вага | 2.8 кг |
| Процесор | Intel Core i7-14700HX (1.5 - 5.5 ГГц) |
| Ємність батареї | 4 cell |
| Роздільна здатність | 1920х1080 (FullHD) |
| Модель | RG5050-17 |
| Веб-камера | 1080p FHD |
| Виробник | Dream Machines |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 12 |
| Також шукають | з великим об'ємом пам'яті |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Ємність акумулятора | 53.35 Втг |
| Діагональ дисплея | 17.3" |
| Тип матриці | IPS |
| Серія (модельний ряд) | Dream Machines RG |
| Поверхня екрану | антиблікове покриття |
| Кількість ядер процесора | 20 |
| Відеокарта | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Характеристики оперативної пам'яті | 16 GB (DDR5, 5600 MHz) |


Присоединятесь: