- Главная»
- Ноутбуки и аксессуары»
- Ноутбуки»
- От 16" до 18"»
- Ноутбук Dream Machines RX5070Ti-16 (RX5070Ti-16UA21) U1172394
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Ноутбук Dream Machines RX5070Ti-16 (RX5070Ti-16UA21) U1172394
Поринайте у реалістичні віртуальні світи, ефективно працюйте з графікою та переглядайте відео у високій роздільній здатності з ігровим ноутбуком Dream Machines RX5070Ti-16UA21.
Цей ноутбук оснащений потужним 24-ядерним процесором Intel Core i9-13900HX та високопродуктивною графічною системою NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti. Така конфігурація забезпечує блискавичну швидкість і стабільний FPS у найдинамічніших іграх.
Оперативна пам’ять об’ємом 32 ГБ гарантує миттєвий відгук системи у багатозадачному режимі. Швидкісний SSD-накопичувач на 1 ТБ надає об'ємне й надійне сховище для ваших файлів.
WQXGA дисплей із частотою оновлення 300 Гц та IPS-матрицею дарує чітке, яскраве та плавне зображення під широкими кутами огляду. Антивідблискове покриття екрана дозволяє виразно бачити зображення, навіть якщо джерело світла розташоване за вашою спиною.
Із вбудованими FHD-веб-камерою, мікрофонами та стереодинаміками ви завжди готові як до швидкого зідзвону в Discord під час ігрової сесії, так і до дистанційного навчання чи робочих відеоконференцій.
Клавіатура з підсвічуванням та високоточний тачпад надають повний контроль та можливість працювати навіть в умовах недостатнього освітлення.
Dream Machines RX5070Ti-16UA21 оснащений сучасним набором роз’ємів, серед яких цифровий порт HDMI для підключення зовнішніх моніторів чи проєкторів, а також швидкісні інтерфейси USB-A та USB Type-C для периферії та накопичувачів.
Високошвидкісний інтерфейс 2,5 Gigabit Ethernet та передова бездротова технологія Wi-Fi 6E гарантують надійне з’єднання з мережею без затримок у мережевих баталіях.
Система охолодження Dream Cooling із модернізованими тепловими трубками ефективно відводить тепло від ключових компонентів. Вона підтримує оптимальну температуру ноутбука навіть під час найінтенсивніших геймерських сесій.
| Производитель | Dream Machines |
| Тип товара | ноутбуки 16-18" |
| Производитель | Dream Machines |
| Артикул | RX5070Ti-16UA21 |
| Колір | Чорний |
| Вага | 2.5 кг |
| Процесор | Intel Core i9 13900HX (3.9–5.4 ГГц) |
| Ємність батареї | 4 cell |
| Роздільна здатність | 2560x1600 (WQXGA) |
| Модель | RX5070TI-16 |
| Веб-камера | 720p HD |
| Виробник | Dream Machines |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 12 |
| Також шукають | з великим об'ємом пам'яті |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Ємність акумулятора | 80 Втг |
| Діагональ дисплея | 16" |
| Тип матриці | IPS |
| Серія (модельний ряд) | Dream Machines RX |
| Поверхня екрану | антиблікове покриття |
| Кількість ядер процесора | 24 |
| Відеокарта | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Характеристики оперативної пам'яті | 32 GB (DDR5, 5600 MHz) |


Присоединятесь: