- Главная»
- Ноутбуки и аксессуары»
- Ноутбуки»
- 15 "»
- Ноутбук HP 15-fc0224ua (D16C9EA) U1166129
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Ноутбук HP 15-fc0224ua (D16C9EA) U1166129
0.0
Код товара: 454622
15.6", 1920х1080 (FullHD), IPS, AMD Ryzen 7 7730U (2.0 - 4.5 ГГц), DDR - 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, AMD Radeon 610M Graphics , DOS, 41 Втг, 1.75 кг
Под заказ
33,999.00
грн| Производитель | HP |
| Тип товара | ноутбуки 15" |
| Производитель | HP |
| Артикул | D16C9EA |
| Колір | сріблястий |
| Вага | 1.75 кг |
| Операційна система | DOS |
| Процесор | AMD Ryzen 7 7730U (2.0 - 4.5 ГГц) |
| Яскравість | 300nits |
| Роздільна здатність | 1920х1080 (FullHD) |
| Ширина | 359.8 мм |
| Модель | 15-fc0224ua |
| Веб-камера | 720p HD Privacy shutter |
| Виробник | HP |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 12 |
| Висота | 18.6 мм |
| Глибина | 236 мм |
| Також шукають | з великим об'ємом пам'яті |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Ємність акумулятора | 41 Втг |
| Діагональ дисплея | 15.6" |
| Тип матриці | IPS |
| Інтерфейси та підключення | 2 x USB 3.2 Gen 1 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Серія (модельний ряд) | HP 15 |
| Тип ноутбуку | для роботи |
| Поверхня екрану | антиблікове покриття |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Відеокарта | AMD Radeon 610M Graphics |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6 (802.11aх) |
| Покоління процесора AMD | Zen 3 |


Присоединятесь: