- Главная»
- Ноутбуки и аксессуары»
- Ноутбуки»
- От 10" до 15"»
- Ноутбук HP EliteBook 8 G1a (A37LYET) U1114095
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Ноутбук HP EliteBook 8 G1a (A37LYET) U1114095
Узагальнюйте та переписуйте контент, отримуйте релевантні рекомендації та будьте організованими за допомогою Microsoft Copilot.
Розробляйте інноваційні ідеї за допомогою блискавично швидкого процесора AMD Ryzen™ з NPU до 50 TOPS.
Встигайте більше в перервах між заряджаннями завдяки часу автономної роботи, яким ефективно керує ШІ нового покоління.
Працюйте де завгодно, не знижуючи продуктивність, завдяки Windows 11 і технології співпраці, безпеки й підключення HP. Підсумовуйте та переписуйте вміст, отримуйте рекомендації щодо релевантного контенту та залишайтеся продуктивними за допомогою Microsoft Copilot.
Під керуванням процесора AMDВізьміться за роботу за допомогою найновішого ефективного та надійного процесора AMD, який забезпечує швидкий відгук навіть у сучасному режимі очікування, що підключається.
Безпека — ваш головний пріоритетHP Wolf Pro Security Edition забезпечує попередньо налаштований захист ПК корпоративного рівня для малого й середнього бізнесу.
Швидкий та ефективний бездротовий зв’язокПортативність ПК та стабільність швидкісного з’єднання з мережею — ось що визначає вашу мобільність. Завдяки модулю Wi-Fi 7, що підтримує гігабітні швидкості передачі даних, бездротове з'єднання з мережею буде швидким і безперебійним навіть у мережах із високим навантаженням.
| Производитель | HP |
| Тип товара | ноутбуки 10-15" |
| Производитель | HP |
| Артикул | A37LYET |
| Колір | сріблястий |
| Особливості | українська клавіатура |
| Вага | 1.39 кг |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Процесор | AMD Ryzen 7 250 (3.3 - 5.1 ГГц) |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Яскравість | 800nits |
| Роздільна здатність | 1920x1200 (WUXGA) |
| Ширина | 315.6 мм |
| Модель | EliteBook 8 G1a |
| Веб-камера | 5MP IR |
| Виробник | HP |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 12 |
| Висота | 15.5 мм |
| Глибина | 222 мм |
| Також шукають | маленькі |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Ємність акумулятора | 62 Втг |
| Діагональ дисплея | 14" |
| Тип матриці | IPS |
| Інтерфейси та підключення | 2 х USB 3.1 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Серія (модельний ряд) | HP EliteBook |
| Тип ноутбуку | для роботи |
| Поверхня екрану | антиблікове покриття |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Відеокарта | AMD Radeon 780M |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.4 |
| Покоління процесора AMD | Zen 5 |
| Аудіосистема | Poly Studio |


Присоединятесь: