- Главная»
- Ноутбуки и аксессуары»
- Ноутбуки»
- От 10" до 15"»
- Ноутбук HP EliteBook X G1a (B9ZW9ET) U1114138
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Ноутбук HP EliteBook X G1a (B9ZW9ET) U1114138
Технологія AI PC, про яку мріють експерти, що змінюють правила гри
Забезпечте революційну швидкість і безперервність для швидшого локального генерування контенту на основі LLM за допомогою EliteBook X G1a - вибору технічних візіонерів для блискавично швидкої та безпечної локальної AI. Використовуйте свій геній, втілюйте ідеї від початку до кінця та впевнено діліться цими ідеями за допомогою персоналізованого аудіо та відео.
Функції, вдосконалені за допомогою AI
Працюйте без відволікань із HP Smart Sense, який використовує штучний інтелект для забезпечення найкращого балансу потужності та продуктивності, а також допомагає економити заряд акумулятора за допомогою функції Adaptive Dimming, яка автоматично затемнює екран, коли ви не дивитеся на нього.
Захист від HP Wolf Security
HP Wolf Security for Business створює надійний захист, що завжди ввімкнений і підкріплений апаратним забезпеченням. Від BIOS до браузера, над, в і під ОС, ці постійно вдосконалювані рішення допомагають захистити ваш ПК від сучасних загроз.
Тривалий час роботи від акумулятора
HP Smart Sense забезпечує охолодження та тиху роботу ПК, а Adaptive Dimming допомагає економити заряд акумулятора.
Захист за допомогою HP Wolf Security
HP Wolf Security for Business створює апаратну, постійно активну та надійну систему захисту.
Швидка та ефективна бездротова локальна мережа
Мобільність вашого ПК та надійність швидкого з'єднання визначають, де ви можете працювати. Отримайте швидке та надійне з'єднання в насичених бездротових середовищах Wi-Fi 7.
| Производитель | HP |
| Тип товара | ноутбуки 10-15" |
| Производитель | HP |
| Артикул | B9ZW9ET |
| Колір | сріблястий |
| Особливості | українська клавіатура |
| Вага | 1.49 кг |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Процесор | AMD Ryzen AI 9 HX PRO 375 (2.0 - 5.1 ГГц) |
| Ємність батареї | 4 cell |
| Яскравість | 400nits |
| Роздільна здатність | 2880x1800 (Retina) |
| Ширина | 312.2 мм |
| Модель | EliteBook X G1a |
| Веб-камера | 5Мп IR |
| Виробник | HP |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 12 |
| Висота | 13.1 мм |
| Глибина | 214.6 мм |
| Також шукають | маленькі |
| Об'єм оперативної пам'яті | 64 ГБ |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Об'єм SSD | 2 Тб |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Діагональ дисплея | 14" |
| Тип матриці | OLED |
| Інтерфейси та підключення | 2 х Thunderbolt 4 |
| Серія (модельний ряд) | HP EliteBook |
| Тип ноутбуку | портативні |
| Поверхня екрану | глянсова |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Відеокарта | AMD Radeon 890M Graphics |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.4 |
| Ємність аккумулятору | 74.5 Втг |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | відсутні, розпаяна на МП |
| Покоління процесора AMD | Zen 5 |
| Сенсорний екран | Multi-touch |
| Аудіосистема | Poly Studio |


Присоединятесь: