- Главная»
- Ноутбуки и аксессуары»
- Ноутбуки»
- От 16" до 18"»
- Ноутбук HP ProBook 4 G1ah (AW8Q5AV_V11) U1163499
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Ноутбук HP ProBook 4 G1ah (AW8Q5AV_V11) U1163499
0.0
Код товара: 454282
16", 1920x1200 (WUXGA), IPS, AMD Ryzen 5 220 (3.2 - 4.9 ГГц), DDR - 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, AMD Radeon Graphics, DOS, акумулятор - 56 Втг, 1.74 кг
Под заказ
46,455.00
грн| Производитель | HP |
| Тип товара | ноутбуки 16-18" |
| Производитель | HP |
| Артикул | AW8Q5AV_V11 |
| Колір | сріблястий |
| Особливості | українська клавіатура |
| Вага | 1.74 кг |
| Операційна система | DOS |
| Процесор | AMD Ryzen 5 220 (3.2 - 4.9 ГГц) |
| Мережевий адаптер | LAN (RJ-45) |
| Яскравість | 300nits |
| Роздільна здатність | 1920x1200 (WUXGA) |
| Ширина | 359.4 мм |
| Модель | ProBook 4 G1ah |
| Веб-камера | Full HD, 1080p |
| Виробник | HP |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 12 |
| Висота | 17 мм |
| Глибина | 251 мм |
| Також шукають | з великим об'ємом пам'яті |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Ємність акумулятора | 56 Втг |
| Діагональ дисплея | 16" |
| Тип матриці | IPS |
| Інтерфейси та підключення | 2 х USB 3.1 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Серія (модельний ряд) | HP ProBook |
| Тип ноутбуку | для роботи |
| Поверхня екрану | антиблікове покриття |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Відеокарта | AMD Radeon Graphics |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.3 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Покоління процесора AMD | Zen 4 |
| Характеристики оперативної пам'яті | DDR5-5600 МГц |


Присоединятесь: