- Главная»
- Ноутбуки и аксессуары»
- Ноутбуки»
- 15 "»
- Ноутбук HP Victus 15-fa2084ua (D3XT2EA) U1164021
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Ноутбук HP Victus 15-fa2084ua (D3XT2EA) U1164021
0.0
Код товара: 454410
15.6", 1920х1080 (FullHD), IPS, Intel Core 7 240H (1.8 - 5.2 Ггц), DDR - 24 ГБ, SSD - 1 ТБ, NVIDIA GeForce RTX 3050, GPU - 6 ГБ, DOS, акумулятор - 52.5 Втг, 2.29 кг
Под заказ
98,999.00
грн
Ноутбук HP Victus 15-fa2084ua побудований на базі новітнього процесора Intel Core 7-240H та оснащений значним обсягом оперативної пам'яті 24 ГБ. Поєднання графіки NVIDIA GeForce RTX 3050 та швидкісного накопичувача на 1 ТБ дозволяє ефективно працювати з великими масивами даних та сучасними іграми. Дисплей із частотою оновлення 144 Гц гарантує виняткову плавність динамічних сцен, а стриманий дизайн Mica Silver підкреслює професійну спрямованість пристрою. Це збалансована мобільна станція для багатозадачної роботи та розваг.
Описание| Производитель | HP |
| Тип товара | ноутбуки 15" |
| Производитель | HP |
| Артикул | D3XT2EA |
| Вага | 2.29 кг |
| Операційна система | DOS |
| Процесор | Intel Core 7 240H (1.8 - 5.2 Ггц) |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Роздільна здатність | 1920х1080 (FullHD) |
| Модель | Victus 15-fa2084ua |
| Веб-камера | HP Wide Vision 720p HD camera with TNR and integrated dual array digital microphones |
| Виробник | HP |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 12 |
| Також шукають | з великим об'ємом пам'яті |
| Об'єм оперативної пам'яті | 24 ГБ |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Ємність акумулятора | 52.5 Втг |
| Діагональ дисплея | 15.6" |
| Тип матриці | IPS |
| Тип накопичувача | SSD |
| Поверхня екрану | антиблікове покриття |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Відеокарта | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Бездротові технології | Bluetooth |
| Серія дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Об'єм відеопам'яті | 6 ГБ |


Присоединятесь: