- Главная»
- Ноутбуки и аксессуары»
- Ноутбуки»
- 15 "»
- Ноутбук HP Victus 15-fa2706ua (C9XE0EA) U1169415
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Ноутбук HP Victus 15-fa2706ua (C9XE0EA) U1169415
0.0
Код товара: 455654
15.6", 1920х1080 (FullHD), IPS, Intel Core i5-13420H (2.1 - 4.6 ГГц), DDR - 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, NVIDIA GeForce RTX 3050, GPU - 6 ГБ, DOS, 52.5 Втг, 2.29 кг
Под заказ
57,555.00
грнНадійне охолодження для тривалих баталій
Ефективна система охолодження не допустить перегріву навіть під час найспекотніших битв.
Створено для ігор
Насолоджуйся неймовірно чітким зображенням, плавним ігровим процесом із високою частотою оновлення - і покажи найвищий клас у грі!
Екран Full HD з частотою 144 ГГц
Тепер можна забути про дратівливі затримки та розмите зображення. На екрані з частотою оновлення 144 Гц і роздільною здатністю Full HD (1080p) ігровий процес завжди буде чітким і плавним.
HD-камера HP Wide Vision
Завдяки широкому куту огляду (до 88 градусів) ви можете влаштовувати відеорозмови з усією сім'єю або друзями, не турбуючись про якість зображення.
Роз'єм SuperSpeed USB Type-C забезпечує живлення, під'єднання монітора та передавання даних зі швидкістю 5 Гбіт/с
Усього один порт USB-C зі швидкістю передавання даних до 5 Гбіт/с дає змогу як заряджати ваші пристрої, так і під'єднувати зовнішній монітор. Порт влаштований таким чином, щоб не турбуватися про правильне положення роз'єму.
Двоканальна пам'ять
Двоканальна технологія підтримує одночасну роботу обох каналів, що дає змогу подвоїти швидкість обміну даними між контролером пам'яті та оперативною пам'яттю, підвищуючи загальну продуктивність системи.
Дисплей з ультратонкими рамками
Переглядайте більше інформації завдяки вузьким рамкам і збільшеній області перегляду.
Продуманий дизайн
Цей ноутбук розроблено з турботою про довкілля. У ньому використовуються вдруге перероблені матеріали, як-от океанічний пластик, з якого виготовлені кришка, лицьова панель і корпус динаміка.
Виняткова якість звуку
Завдяки двом динамікам HP, технології HP Audio Boost і налаштуванню аудіосистеми експертами Bang & Olufsen ви не просто будете чути звук, ви його відчуєте.
ОписаниеЕфективна система охолодження не допустить перегріву навіть під час найспекотніших битв.
Створено для ігор
Насолоджуйся неймовірно чітким зображенням, плавним ігровим процесом із високою частотою оновлення - і покажи найвищий клас у грі!
Екран Full HD з частотою 144 ГГц
Тепер можна забути про дратівливі затримки та розмите зображення. На екрані з частотою оновлення 144 Гц і роздільною здатністю Full HD (1080p) ігровий процес завжди буде чітким і плавним.
HD-камера HP Wide Vision
Завдяки широкому куту огляду (до 88 градусів) ви можете влаштовувати відеорозмови з усією сім'єю або друзями, не турбуючись про якість зображення.
Роз'єм SuperSpeed USB Type-C забезпечує живлення, під'єднання монітора та передавання даних зі швидкістю 5 Гбіт/с
Усього один порт USB-C зі швидкістю передавання даних до 5 Гбіт/с дає змогу як заряджати ваші пристрої, так і під'єднувати зовнішній монітор. Порт влаштований таким чином, щоб не турбуватися про правильне положення роз'єму.
Двоканальна пам'ять
Двоканальна технологія підтримує одночасну роботу обох каналів, що дає змогу подвоїти швидкість обміну даними між контролером пам'яті та оперативною пам'яттю, підвищуючи загальну продуктивність системи.
Дисплей з ультратонкими рамками
Переглядайте більше інформації завдяки вузьким рамкам і збільшеній області перегляду.
Продуманий дизайн
Цей ноутбук розроблено з турботою про довкілля. У ньому використовуються вдруге перероблені матеріали, як-от океанічний пластик, з якого виготовлені кришка, лицьова панель і корпус динаміка.
Виняткова якість звуку
Завдяки двом динамікам HP, технології HP Audio Boost і налаштуванню аудіосистеми експертами Bang & Olufsen ви не просто будете чути звук, ви його відчуєте.
| Производитель | HP |
| Тип товара | ноутбуки 15" |
| Производитель | HP |
| Артикул | C9XE0EA |
| Особливості | українська клавіатура |
| Вага | 2.29 кг |
| Операційна система | DOS |
| Процесор | Intel Core i5-13420H (2.1 - 4.6 ГГц) |
| Роздільна здатність | 1920х1080 (FullHD) |
| Модель | Victus 15-fa2706ua |
| Веб-камера | Камера HP Wide Vision 720p HD з тимчасовим шумопоглинанням та вбудованими двонаправленими цифровими мікрофонами |
| Виробник | HP |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 12 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Покоління процесора Intel | 13-е покоління |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Ємність акумулятора | 52.5 Втг |
| Діагональ дисплея | 15.6" |
| Тип матриці | IPS |
| Інтерфейси та підключення | 2 x USB 3.2 Gen 1 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Серія (модельний ряд) | HP Victus |
| Тип ноутбуку | Ігровий |
| Поверхня екрану | матова |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Відеокарта | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 1 |
| Кардрідер | Card-reader |
| Серія дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Об'єм відеопам'яті | 6 ГБ |


Присоединятесь: