- Главная»
- Ноутбуки и аксессуары»
- Ноутбуки»
- 15 "»
- Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRH10 (83K10091RM) U1155408
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRH10 (83K10091RM) U1155408
0.0
Код товара: 454200
15.3", 1920x1200 (WUXGA), IPS, Intel Core i5-13420H (4.6 Гц), DDR - 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, Intel UHD Graphics, без операційної системи, 50 Втг, 1.59 кг
Под заказ
30,999.00
грн| Производитель | Lenovo |
| Тип товара | ноутбуки 15" |
| Производитель | Lenovo |
| Артикул | 83K10091RM |
| Колір | Чорний |
| Додатково | MIL-STD-810H |
| Особливості | TPM модуль |
| Вага | 1.59 кг |
| Операційна система | без операційної системи |
| Процесор | Intel Core i5-13420H (4.6 Гц) |
| Яскравість | 300nits |
| Роздільна здатність | 1920x1200 (WUXGA) |
| Ширина | 343.4 мм |
| Модель | IdeaPad Slim 3 15IRH10 |
| Веб-камера | 720p HD Privacy shutter |
| Виробник | Lenovo |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 12 |
| Висота | 17.9 мм |
| Глибина | 239.5 мм |
| Також шукають | з великим об'ємом пам'яті |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Покоління процесора Intel | 13-е покоління |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Ємність акумулятора | 50 Втг |
| Діагональ дисплея | 15.3" |
| Тип матриці | IPS |
| Інтерфейси та підключення | 2 x USB 3.2 Gen 1 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Серія (модельний ряд) | Lenovo IdeaPad |
| Тип ноутбуку | для роботи |
| Поверхня екрану | антиблікове покриття |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Відеокарта | Intel UHD Graphics |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6 (802.11aх) |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Кардрідер | Card-reader |
| Аудіосистема | Dolby Audio |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 24 ГБ |
| Характеристики оперативної пам'яті | 2 х 8 ГБ DDR5-4800 МГц |


Присоединятесь: