- Главная»
- Ноутбуки и аксессуары»
- Ноутбуки»
- От 16" до 18"»
- Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 16ARP10 (83K8006WPB) U1156139
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 16ARP10 (83K8006WPB) U1156139
0.0
Код товара: 454491
16", 1920x1200 (WUXGA), IPS, AMD Ryzen 5 7535HS (3.3 - 4.55 ГГц), DDR - 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, AMD Radeon 660M Graphics, Windows 11 Home, акумулятор - 60 Втг, 1.73 кг
Под заказ
29,999.00
грн| Производитель | Lenovo |
| Тип товара | ноутбуки 16-18" |
| Производитель | Lenovo |
| Артикул | 83K8006WPB |
| Колір | сірий |
| Особливості | українська клавіатура |
| Вага | 1.73 кг |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Процесор | AMD Ryzen 5 7535HS (3.3 - 4.55 ГГц) |
| Яскравість | 300nits |
| Роздільна здатність | 1920x1200 (WUXGA) |
| Ширина | 360 мм |
| Модель | IdeaPad Slim 3 16ARP10 |
| Веб-камера | 720p HD Privacy shutter |
| Виробник | Lenovo |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 12 |
| Висота | 18.9 мм |
| Глибина | 251 мм |
| Також шукають | з великим об'ємом пам'яті |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Ємність акумулятора | 60 Втг |
| Діагональ дисплея | 16" |
| Тип матриці | IPS |
| Інтерфейси та підключення | 2 x USB 3.2 Gen 1 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Серія (модельний ряд) | Lenovo IdeaPad |
| Тип ноутбуку | для роботи |
| Поверхня екрану | антиблікове покриття |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Відеокарта | AMD Radeon 660M Graphics |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6 (802.11aх) |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Покоління процесора AMD | Zen 3+ |
| Кардрідер | Card-reader |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 24 ГБ |


Присоединятесь: